• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Regulamin Eliminacji Wojewódzkich

Email Drukuj PDF

REGULAMIN ELIMINACJI WOJEWÓDZKICH DO 57. MISTRZOSTW POLSKI PAR OPEN 2014
W KUJAWSKO POMORSKIM ZWIĄZKU BRYDŻA SPORTOWEGO

Finał wojewódzki 57. Mistrzostw Polski Par Open 2014 zostanie rozegrany w niedzielę 6 kwietnia 2014 roku o godz. 10.00, miejsce rozgrywek – Hotel „Brda”, ul Dworcowa 94 Bydgoszcz. Wpisowe wynosi – 20 zł, ulgowe 15 zł. Turniej zaliczany jest do klasyfikacji GP KPZBS 2014, ma charakter otwarty i mogą w nim startować członkowie PZBS z opłaconą składką za rok 2014. Finał wojewódzki poprzedzony zostanie półfinałowymi turniejami eliminacyjnymi. Zarząd KPZBS informuje, że jako turnieje eliminacyjne wyznaczone zostały następujące turnieje:

Turniej par w klubie LOTNIK w Bydgoszczy – termin: 3 kwietnia 2014 roku,

Turniej par w restauracji SŁONECZNA w Bydgoszczy – termin: 31 marca 2014 roku,

Turniej par w Inowrocławiu – termin: 31 marca 2014roku,

Turniej par w klubie JANTAR w Toruniu – termin: 31 marca 2014 roku,

Turniej par w Nakle – termin: 31 marca 2014 roku.

Turniej par w Świeciu – termin: 1 kwietnia 2014roku

Wyniki turniejów sędziowie powinni przesłać bezzwłocznie na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Pierwsze 25% par (z zaokrągleniem w górę) z turniejów półfinałowych otrzymuje prawo gry w finale wojewódzkim. Prawo gry bez eliminacji w finale wojewódzkim otrzymują również pary o WK ≥ 2,0.

W finale wojewódzkim przyznane zostaną apkl zgodnie z tablicą 5 Regulaminu Klasyfikacyjnego (dla finału wojewódzkiego). Ponadto do GP KPZBS przyznane zostaną PDF zgodnie z regulaminem GP KPZBS 2014.

Wyniki turnieju finału wojewódzkiego zdecydują o prawie do gry w turnieju półfinałowym finału centralnego. Wg stanu na 28 lutego 2014 roku okręg kujawsko – pomorskim ma prawo zgłosić do gry
w półfinale jedną parę.

Decyzją Zarządu KPZBS prawo do gry bezpośrednio w półfinale finału centralnego otrzymuje jedna para składająca się z zawodników będących w roku 2014 członkami KPZBS.

Zarząd podjął również decyzję o dofinansowaniu par startujących w półfinale centralnym lub turniejach kwalifikacyjnych odbywających się bezpośrednio przed półfinałem centralnym. Prawo do dofinansowania mają najwyżej sklasyfikowani w finale wojewódzkim zawodnicy KPZBS. Wysokość dofinansowania wynosi:

1

800,00 zł

2

600,00 zł

3

500,00 zł


W przypadku rezygnacji przez parę uprawnioną, prawo do dofinansowania uzyskuje następna zainteresowana para, pod warunkiem osiągnięcia w turnieju finału wojewódzkiego wyniku ≥ 50%.

Jeżeli prawo do dofinansowania w turniejach kwalifikacyjnych finału centralnego uzyska para,
w której jeden z zawodników będzie członkiem KPZBS, to dofinansowanie zostanie wypłacone
w wysokości 50%, pod warunkiem grania w kwalifikacjach centralnych z tym samym partnerem co
w finale wojewódzkim. Jeżeli warunek ten nie zachodzi, to dofinansowanie przechodzi na następną zainteresowaną parę.

Warunkiem uzyskania dofinansowania jest gra w turniejach kwalifikacyjnych lub w półfinale finału centralnego.

Interpretacja niniejszego regulaminu należy do Zarządu KPZBS.