Turniej Przyjaciół Brydża 2014
Bydgoszcz 28.11.2014.
M-CE NR %SES1 %SES2 % PKL PDF NAGRODA
---------------------------------------------------------------------------------------
1 33 Mirosław Milak 0.0 KP 61.34 67.13 64.24 10
Marek Warda 4.0 KP 08227
2 21 Alicja Kupczyk 5.0 KP 09008 K 66.15 54.88 60.52 10
Roman Wachowiak 18.0 KP 03992
3 46 Tomasz Latos 7.0 KP 03807 59.48 60.90 60.19 9
Adam Wujków 15.0 KP 04022
4 58 Tomasz Borucki 5.0 KP 03650 59.20 61.18 60.19 8
Piotr Proporowicz 4.0 KP 13570
5 11 Krzysztof Jassem 24.0 KP 08979 67.63 52.51 60.07 8
Marcin Mazurkiewicz 19.0 KP 03844
6 18 Tomasz Kupczyk 5.0 KP 09009 57.91 61.10 59.50 7
Tomasz Lubiewski 5.0 KP 12628
7 30 Leszek Kawski 7.0 KP 03763 55.53 62.45 58.99 6
Robert Kamiński 3.0 KP 11789
8 34 Jerzy Wawrzyniak 3.0 KP 11853 S 51.73 64.51 58.12 6
Krystyna Wawrzyniak 0.0 KP
9 10 Miecysław Mystkowski 0.0 KP 57.83 57.56 57.70 5
Marian Dahms 0.0 KP
10 24 Bogusz Nalazek 7.0 KP 09764 S 51.16 63.25 57.20 4
Andrzej Grela 9.0 KP 03714 S
11 23 Rafał Szafranek 3.0 KP 13018 60.76 53.21 56.99 4
Maciej Łaniewski 5.0 KP 03821
12 40 Anna Borowska 0.0 KP 16536 K 54.87 57.60 56.23 3
Marek Niemir 1.0 KP 12205
13 42 Julian Jurski 11.0 KP 03750 N 54.63 57.27 55.95 2
Tadeusz Szwenkel 9.0 KP 03970 S
14 2 Jarosław Żurawski 3.0 KP 12003 48.17 63.04 55.61 2
Bolesław Kobarski 3.0 SL 07323 S
15 32 Leszek Falkowski 12.0 KP 03696 52.00 58.94 55.47 2
Bogdan Zieliński 4.0 KP 10314 S
16 37 Igor Rożankowski 0.0 KP 50.00 60.25 55.12 2
Lech Łaniewski 13.0 KP 03822 S
17 8 Jan Emmert 3.0 KP 10884 S 50.43 59.15 54.79 2
Mariusz Grabowski 7.0 KP 09355
18 28 Jerzy Powalisz 1.5 KP 12001 S 46.00 62.36 54.18 2
Józef Szulc 0.5 KP 16847 S
19 27 Wojciech Giżyński 4.0 KP 11801 S 55.50 51.85 53.67 2
Mariusz Krakowiak 5.0 KP 11800
20 31 Grażyna Brewiak 18.0 MA 08117 K 54.61 51.75 53.18 2
Jerzy Jankowiak 1.5 WP 13592
21 44 Julita Wielewska 0.0 KP 55.49 50.80 53.14 2
Mariusz Bielski 3.0 KP 13003
22 55 Roman Grabowski 2.0 KP 13385 65.48 40.50 52.99 1
Tomasz Bondarczyk 1.5 KP 11883
23 56 Michał Dolny 2.0 KP 12278 S 54.22 50.60 52.41 1
Marek Wardziński 0.0 KP
24 9 Henryk Kowalski 0.0 KP 63.37 41.37 52.37 1
Marek Dachtera 0.0 KP
25 45 Jerzy Rosenthal 3.0 KP 12002 57.68 46.54 52.11 1
Leszek Gozdek 1.5 KP 15399
26 1 Alicja Krzemińska 3.0 KP 10869 K 45.66 58.01 51.83 1
Paweł Krzemiński 3.0 KP 10870
27 3 Józef Kurnik 3.0 KP 13571 S 43.55 59.14 51.34 1
Stanisław Dankowski 5.0 KP 03115 N
28 36 Jarosław Michałowski 18.0 KP 03847 S 48.00 54.57 51.28 1
Maciej Wawrzyniak 2.5 KP 14517
29 7 Zbigniew Dąbek 5.0 KP 03682 N 43.58 58.13 50.86 1
Stanisław Łański 9.0 KP 03823 N
30 29 Tomasz Śmigiel 0.0 KP 11854 42.36 59.09 50.73 1
Tadeusz Wasilewski 5.0 KP 03999 S
31 25 Włodzimierz Heymann 3.0 KP 10222 39.55 61.02 50.29
Andrzej Cieślik 2.5 KP 08214
32 49 Elżbieta Jaworska 0.0 KP 59.95 40.29 50.12
Karol Nowak 2.0 KP 15722
33 39 Leszek Hejne 5.0 KP 03724 45.86 54.26 50.06
Dariusz Kuliberda 3.0 KP 03798
34 16 Waldemar Jeziorowski 4.0 KP 52.81 46.40 49.60
Jerzy Tomasik 5.0 KP 12042 N
35 15 Magdalena Kazimierczak 1.5 KP 12859 K 51.39 47.27 49.33
Józef Kaźmierczak 5.0 KP 03765
36 12 Wiesław Paczkowski 5.0 KP 03884 S 54.17 43.79 48.98
Benedykt Mieszczak 2.5 KP 13387
37 19 Eugeniusz Seichter 11.0 KP 03933 S 50.58 46.63 48.60
Adam Seichter 0.0 KP
38 20 Zbigniew Jasiecki 3.0 KP 11994 47.55 49.14 48.35
Cezary Domachowski 3.0 KP 12822
39 38 Edward Lewosinski 4.0 KP 46.82 49.70 48.26
Maciej Stanek 7.0 KP 03948 S
40 57 Wojciech Kowalikowski 0.0 DS 16954 M 59.20 37.04 48.12
Andrzej Majchrzak 0.0 KP
W turnieju startowało 59 par. Wyniki pozostałych par można uzyskać pod nr telefonu 52 346 11 41 w sobotę po godz. 13.
PIERWSI W SESJI 1 11, K Jassem-M Mazurkiewicz 43.0 KP 67.63%
PIERWSI W SESJI 2 33, M Milak-M Warda 4.0 KP 67.13%