• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Zawodnicy KPZBS stan na 05.03.2016

Email Drukuj PDF
MSC Cezar Export (C) MSC.COM.PL. Wygenerowano: 2016-03-05 19:01:52.                       323 zawodników
Uwzględnione WZBS: Kujawsko-Pomorski (KP).      
               
pid nazwisko imie1 plec wzbs liga klub status
10864 Adamski Józef M KP 3 MOSiR Rypin S
3633 Arutiunianc Mariusz M KP E Konkret Chełmno -
17294 Bałabuch Marek M KP 3 Polgra Bydgoszcz S
15134 Bartczak Jolanta K KP O Max Expert Team -
3635 Bartoś Dariusz M KP O TKKF instalator Pelikan Szubin -
3639 Bernecki Henryk M KP 3 Pastel Bydgoszcz S
8212 Biczkowski Zenon M KP 3 Pastel Bydgoszcz S
3641 Bielicki Krzysztof M KP 3 Omega Brodnica -
13003 Bielski Mariusz M KP 3 Chemik II Bydgoszcz -
14874 Biniecki Ireneusz M KP O TKKF instalator Pelikan Szubin -
14875 Błażyński Mariusz M KP O TKKF instalator Pelikan Szubin -
13017 Bogucki Tomasz M KP O KJ Plast Bydgoszcz -
3647 Bołądź Cezary M KP 3 Scania Włocławek -
17818 Bondarczyk Joanna K KP O Grom Więcbork -
11883 Bondarczyk Tomasz M KP O Grom Więcbork -
17230 Bonowicz Krzysztof M KP O Splinter Toruń -
8213 Borgula Rafał M KP O MLKS Solec Kujawski -
3648 Borkowski Albin M KP 3 MOSiR Rypin N
3649 Borowicz Tadeusz M KP O Famor Bydgoszcz N
16536 Borowska Anna K KP - Singleton Łuczniczka Bydgoszcz -
3650 Borucki Tomasz M KP 2 Bemix Więcbork -
3651 Borysow Dariusz M KP 2 BIN Aleksandrów Kujawski N
9301 Bronisławski Jerzy M KP 3 DOL-BY Bydgoszcz N
12019 Bruzdewicz Marek M KP 3 Blotka Świecie -
10886 Brzykcy Ziemowit M KP 3 Czarni Nakło -
16817 Buchalski Kazimierz M KP 3 MOSiR Rypin S
14883 Buczkowski Andrzej M KP 3 Polgra Bydgoszcz -
7291 Buras Krzysztof M KP E Konkret Chełmno -
17139 Burlikowski Michał M KP O KJ Plast Bydgoszcz -
3658 Bury Czesław M KP - Singleton Łuczniczka Bydgoszcz N
17663 Buśko Waldemar M KP O Pogoń Mogilno -
16232 Cellmer Bernard M KP 3 Omega Brodnica N
3663 Chełchowski Adam M KP O MLKS Tucholanka Tuchola S
3667 Ciesielski Stanisław M KP O Famor Bydgoszcz N
3669 Cieślewicz Cezary M KP O RAD-INO Team -
3670 Cieślewicz Sławomir M KP 3 Znicz Rojewo -
8214 Cieślik Andrzej M KP 3 Tarpan Mrocza -
16355 Czajkowski Jur M KP - Singleton Łuczniczka Bydgoszcz N
17135 Czaki Teresa K KP O ZS 26 Bydgoszcz S
3115 Dankowski Stanisław M KP O RAD-INO Team N
3682 Dąbek Zbigniew M KP O Famor Bydgoszcz N
17228 Derwojed Mirosław M KP O Splinter Toruń -
12278 Dolny Michał M KP 3 DOL-BY Bydgoszcz S
8241 Dolny Wojciech M KP 3 BTG Bydgoszcz S
3684 Domka Tadeusz M KP 3 Znicz Rojewo S
17213 Drażba Grzegorz M KP - Singleton Łuczniczka Bydgoszcz -
12161 Drążek Adam M KP 3 Chemik II Bydgoszcz -
9253 Drzewiecki Andrzej M KP 3 Pastel Bydgoszcz S
10898 Ehlert Zbigniew M KP 2 Lambda Toruń -
10884 Emmert Jan M KP 3 Blotka Świecie S
3693 Erwiński Jerzy M KP 2 BIN Aleksandrów Kujawski -
3696 Falkowski Leszek M KP 1 Chemik Bydgoszcz -
17661 Farecki Krzysztof M KP O Max Expert Team S
11787 Figura Marcin M KP 3 Jantar Toruń -
10883 Fryca Eligiusz M KP O MLKS Tucholanka Tuchola N
8243 Gackowski Jacek M KP E Konkret Chełmno -
18057 Gajkowski Zenon M KP 3 Znicz Rojewo S
12678 Gawrys Tomasz M KP 1 Chemik Bydgoszcz -
8233 Giernalczyk Tadeusz M KP O Max Expert Team N
3706 Gierszewski Stefan M KP O MLKS Tucholanka Tuchola S
12089 Gil Krzysztof M KP 2 PAAK Bydgoszcz S
3707 Giża Marek M KP 2 PAAK Bydgoszcz -
11801 Giżyński Wojciech M KP 3 DOL-BY Bydgoszcz S
14183 Godlewski Przemysław M KP O Atuty UMK Toruń S
15399 Gozdek Leszek M KP O ZS 26 Bydgoszcz -
15398 Gozdek Lucyna K KP O ZS 26 Bydgoszcz S
8383 Góralski Dariusz M KP O Atuty UMK Toruń -
3708 Górny Robert M KP 3 Forta GOK Rogowo -
9355 Grabowski Mariusz M KP 2 BIN Aleksandrów Kujawski -
13385 Grabowski Roman M KP 2 Bemix Więcbork -
3712 Graczkowski Mirosław M KP 3 Polgra Bydgoszcz N
16787 Graniczny Justyna K KP - Włocławski Klub Brydżowy -
12000 Granowska Aleksandra K KP 3 Czarni Nakło -
3714 Grela Andrzej M KP 2 PAAK Bydgoszcz S
10885 Gruchała Zbigniew M KP 3 Blotka Świecie -
11795 Grzelak Stefan M KP O MLKS Tucholanka Tuchola S
8377 Guziołek Edward M KP 3 Znicz Rojewo N
7792 Harasimowicz Ewa K KP E Konkret Chełmno S
10222 Heymann Włodzimierz M KP 3 Tarpan Mrocza -
3726 Hołowiński Jan M KP 3 Scania Włocławek -
3733 Iwanus Piotr M KP 3 MOSiR Rypin S
17816 Jakubczyk Ewa K KP O Atuty UMK Toruń S
3738 Jakubowski Maciej M KP 3 Chemik II Bydgoszcz -
17179 Jakubowski Marian M KP - Singleton Łuczniczka Bydgoszcz N
3739 Jamroszczak Jarosław M KP 3 Kaziki Bydgoszcz -
3743 Jankowski Marian M KP O Famor Bydgoszcz S
8247 Jarmuż Jan M KP 3 Forta GOK Rogowo -
3744 Jarmużek Andrzej M KP O KJ Plast Bydgoszcz S
11994 Jasiecki Zbigniew M KP 3 BTG Bydgoszcz -
15269 Jaworski Eugeniusz M KP O Pogoń Mogilno N
15721 Jeliński Henryk M KP - Singleton Łuczniczka Bydgoszcz S
10922 Jerka Piotr M KP 3 Blotka Świecie -
3750 Jurski Julian M KP 2 Lambda Toruń N
12046 Kacprzak Przemysław M KP - Toruński Klub Brydżowy -
3753 Kaczan Marek M KP 3 Znicz Rojewo S
12867 Kaczmarek Michał M KP O TKKF instalator Pelikan Szubin -
3755 Kaczmarek Zbigniew M KP O TKKF instalator Pelikan Szubin S
6658 Kalita Jacek M KP E Konkret Chełmno -
8370 Kamelski Bartłomiej M KP 2 PAAK Bydgoszcz -
7568 Kamelski Marek M KP 2 PAAK Bydgoszcz -
11789 Kamiński Robert M KP 2 Lambda Toruń -
14185 Kamiński Stefan M KP 3 Tarpan Mrocza S
3761 Kamiński Waldemar M KP 3 Polgra Bydgoszcz N
8250 Karczewski Andrzej M KP O KJ Plast Bydgoszcz N
16325 Karpiński Andrzej M KP O ZS 26 Bydgoszcz -
3762 Kasprzyk Jan M KP O Pogoń Mogilno N
13270 Kaszowski Dominik M KP 3 Jantar Toruń J
3763 Kawski Leszek M KP 2 PAAK Bydgoszcz -
12859 Kazimierczak Magdalena K KP O Max Expert Team -
3765 Kaźmierczak Józef M KP 2 BIN Aleksandrów Kujawski -
3766 Kaźmierczak Stefan M KP 2 BIN Aleksandrów Kujawski S
17634 Kiełpiński Marek M KP - Singleton Łuczniczka Bydgoszcz -
12390 Klimkiewicz Katarzyna K KP O MLKS Tucholanka Tuchola -
12391 Klimkiewicz Tomasz M KP O MLKS Tucholanka Tuchola -
17867 Kłyk Andrzej M KP 3 Blotka Świecie S
18065 Kobajło Lech M KP - Singleton Łuczniczka Bydgoszcz S
10874 Koczwara Marek M KP 3 BTG Bydgoszcz S
3774 Kojro Andrzej M KP 3 Pastel Bydgoszcz N
3773 Kojro Michał M KP 3 Pastel Bydgoszcz S
3779 Konarzewski Witold M KP O RAD-INO Team S
3780 Konieczny Rafał M KP 1 Chemik Bydgoszcz -
17461 Korthals Józef M KP O Grom Więcbork -
3781 Kosmalski Jarosław M KP 3 Scania Włocławek -
3785 Kowalkowski Roman M KP 3 Scania Włocławek -
8075 Kowalski Jerzy M KP 3 DOL-BY Bydgoszcz N
11800 Krakowiak Mariusz M KP 3 Chemik II Bydgoszcz -
16712 Krakówka Ewa K KP - Toruński Klub Brydżowy S
3788 Krawczyk Eugeniusz M KP 3 DOL-BY Bydgoszcz S
3789 Kreja Piotr M KP 2 Bemix Więcbork -
3790 Kretkowski Andrzej M KP 3 MOSiR Rypin S
10869 Krzemińska Alicja K KP 2 BIN Aleksandrów Kujawski -
10870 Krzemiński Paweł M KP 2 BIN Aleksandrów Kujawski -
17237 Krzyżanowski Jacek M KP O Grom Więcbork -
17460 Kuczerepa Beata K KP O Grom Więcbork -
3796 Kuklińska Urszula K KP 3 Chemik II Bydgoszcz N
3797 Kukliński Eugeniusz M KP 3 Chemik II Bydgoszcz N
9008 Kupczyk Alicja K KP 3 Chemik II Bydgoszcz -
3799 Kupczyk Bogumił M KP 3 Omega Brodnica -
9009 Kupczyk Tomasz M KP 3 Chemik II Bydgoszcz -
7126 Kurdej Janusz M KP 2 Lambda Toruń S
13571 Kurnik Józef M KP 3 Znicz Rojewo N
15375 Kurpios Ryszard M KP - Singleton Łuczniczka Bydgoszcz N
3801 Kurzawski Jerzy M KP 2 Lambda Toruń S
3802 Kuś Mariusz M KP 3 Tarpan Mrocza -
15854 Kuśmierek Mirosław M KP O Famor Bydgoszcz -
3807 Latos Tomasz M KP 2 PAAK Bydgoszcz -
16229 Leśniewska Anna K KP 3 MOSiR Rypin -
6751 Leśniewski Marcin M KP E Konkret Chełmno S
9259 Ligęza Kazimierz M KP O TKKF instalator Pelikan Szubin N
16320 Lipka Małgorzata K KP 3 Omega Brodnica S
3818 Litwin Piotr M KP 3 Znicz Rojewo -
17653 Lorenc Piotr M KP O Atuty UMK Toruń J
3820 Łakomy Jarosław M KP 2 BIN Aleksandrów Kujawski -
3822 Łaniewski Lech M KP 1 Chemik Bydgoszcz N
3821 Łaniewski Maciej M KP 1 Chemik Bydgoszcz -
3823 Łański Stanisław M KP 3 Polgra Bydgoszcz N
3824 Łęcki Paweł M KP 3 Scania Włocławek -
17318 Łoziński Andrzej M KP O Splinter Toruń N
3827 Łusiak Roman M KP 3 Czarni Nakło -
3828 Maciejewski Andrzej M KP 3 BTG Bydgoszcz -
16336 Maćkowski Włodzimierz M KP O Famor Bydgoszcz S
3841 Masłoń Jerzy M KP 2 PAAK Bydgoszcz S
17812 Matukiewicz Grażyna K KP O Atuty UMK Toruń -
17813 Matukiewicz Marcin M KP O Atuty UMK Toruń -
3843 Matuszewski Józef M KP 3 Znicz Rojewo S
3844 Mazurkiewicz Marcin M KP E Konkret Chełmno -
3847 Michałowski Jarosław M KP 3 BTG Bydgoszcz S
13387 Mieszczak Benedykt M KP 2 Bemix Więcbork S
17293 Mikulski Bolesław M KP - Singleton Łuczniczka Bydgoszcz N
8216 Mischker Marek M KP 3 Blotka Świecie -
3853 Misiórski Jerzy M KP 3 Jantar Toruń S
3855 Mitka Andrzej M KP O RAD-INO Team S
3856 Mitke Jakub M KP O RAD-INO Team -
3857 Mojsiewicz Jerzy M KP 3 Chemik II Bydgoszcz N
16853 Mossakowski Zbigniew M KP - Singleton Łuczniczka Bydgoszcz N
3861 Moszczyński Leszek M KP 2 Bemix Więcbork -
12783 Mrukowski Robert M KP 3 Forta GOK Rogowo -
3864 Najmrodzki Bogdan M KP 3 Czarni Nakło N
9764 Nalazek Bogusz M KP 3 Forta GOK Rogowo N
16231 Namysł Kazimierz M KP 3 Omega Brodnica S
6341 Narkiewicz Grzegorz M KP E Konkret Chełmno -
3867 Nawrocki Jan M KP 3 Polgra Bydgoszcz S
3868 Nazarewicz Marek M KP 2 Lambda Toruń S
12205 Niemir Marek M KP - Singleton Łuczniczka Bydgoszcz S
3874 Nowak Alfred M KP 3 Czarni Nakło N
17900 Nowak Henryk M KP O Pogoń Mogilno N
15722 Nowak Karol M KP O Famor Bydgoszcz -
3875 Nowak Tomasz M KP 3 Czarni Nakło -
16677 Nowakowski Jan M KP 3 Czarni Nakło S
10443 Nowakowski Leszek M KP 3 Forta GOK Rogowo S
16881 Nowakowski Zbigniew M KP 3 Omega Brodnica S
17817 Nowicka Wanda K KP O Atuty UMK Toruń S
4662 Nowosadzki Michał M KP E Konkret Chełmno -
9293 Nurczyński Janusz M KP O MLKS Tucholanka Tuchola S
9294 Nurczyński Leszek M KP O MLKS Tucholanka Tuchola -
17249 Olejnik Elżbieta K KP O ZS 26 Bydgoszcz S
17250 Olejnik Grzegorz M KP O ZS 26 Bydgoszcz S
16136 Olszyński Marian M KP 3 Czarni Nakło S
12861 Operlejn Maciej M KP - Włocławski Klub Brydżowy -
8221 Osielski Karol M KP O MLKS Solec Kujawski -
9781 Ostrowicki Roman M KP 3 Tarpan Mrocza S
3884 Paczkowski Wiesław M KP 2 PAAK Bydgoszcz S
3885 Palewicz Józef M KP O KJ Plast Bydgoszcz N
11797 Pasieka Marek M KP 3 Czarni Nakło -
8419 Pawłowski Włodzimierz M KP 3 Scania Włocławek -
11798 Pazderski Ludwik M KP 3 Czarni Nakło S
16815 Pełka Zbigniew M KP O TKKF instalator Pelikan Szubin -
16323 Pientka Halina K KP 3 Czarni Nakło S
14477 Pieśnin Lesław M KP 3 Lotnik Bydgoszcz N
3891 Pigla Stefan M KP O Famor Bydgoszcz N
3892 Piotrowski Marcin M KP 3 MOSiR Rypin S
16789 Piwoński Janusz M KP - Włocławski Klub Brydżowy -
8052 Pliszka Bohdan M KP 2 Bemix Więcbork -
17662 Płoszyński Jacek M KP O Pogoń Mogilno S
10890 Popczyński Krzysztof M KP 3 Czarni Nakło -
12001 Powalisz Jerzy M KP - Singleton Łuczniczka Bydgoszcz S
3900 Pozorski Cezary M KP 3 Blotka Świecie -
13570 Proporowicz Piotr M KP 2 Bemix Więcbork -
3903 Prus Paweł M KP O Famor Bydgoszcz N
3904 Prusak Grzegorz M KP 3 Znicz Rojewo -
5340 Przybysz Janusz M KP 2 Lambda Toruń S
15557 Rafalski Wiesław M KP - Włocławski Klub Brydżowy S
14516 Rakoczy Tadeusz M KP 3 Lotnik Bydgoszcz N
3909 Rapicki Ryszard M KP 1 Chemik Bydgoszcz S
3911 Rdesiński Jan M KP 3 Czarni Nakło S
3913 Redzimski Czesław M KP O MLKS Tucholanka Tuchola S
8225 Reisner Janusz M KP 3 Forta GOK Rogowo -
14475 Rejniak Mieczysław M KP O Pogoń Mogilno N
12088 Rogacka Elżbieta K KP - Singleton Łuczniczka Bydgoszcz S
3920 Rojewski Grzegorz M KP 1 Chemik Bydgoszcz -
14515 Romanowski Mieczysław M KP 3 Lotnik Bydgoszcz N
15161 Rosenthal Elżbieta K KP 3 Lotnik Bydgoszcz S
12639 Rosenthal Jacek M KP 3 Lotnik Bydgoszcz -
12002 Rosenthal Jerzy M KP 3 Lotnik Bydgoszcz S
3923 Rosowski Szymon M KP O RAD-INO Team S
14466 Różańska Aleksandra K KP O Splinter Toruń S
3925 Rupniewski Roch M KP 3 Jantar Toruń S
12229 Rychlicki Robert M KP 2 Bemix Więcbork -
3927 Rychlik Zbigniew M KP 3 MOSiR Rypin -
16324 Rypolc Jerzy M KP O ZS 26 Bydgoszcz -
16230 Rywocki Andrzej M KP 3 MOSiR Rypin S
12634 Sautaux Monika K KP 3 Jantar Toruń -
17493 Seichter Adam M KP 2 Lambda Toruń -
3933 Seichter Eugeniusz M KP 2 Lambda Toruń N
9767 Sekuła Andrzej M KP 3 Scania Włocławek S
3936 Sielski Dariusz M KP 2 BIN Aleksandrów Kujawski -
9291 Sielużycki Andrzej M KP O KJ Plast Bydgoszcz -
13339 Siwczyński Jan M KP O Splinter Toruń S
12045 Skarbek Mirosław M KP 2 BIN Aleksandrów Kujawski -
3939 Skop Aleksander M KP E Konkret Chełmno -
14465 Smyk Igor M KP 3 Znicz Rojewo -
14747 Sokołowski Andrzej M KP O RAD-INO Team -
14696 Spletsteser Mariusz M KP 3 Znicz Rojewo -
3948 Stanek Maciej M KP 3 Polgra Bydgoszcz S
14655 Stanisławski Arkadiusz M KP O MLKS Solec Kujawski -
5426 Stypczyński Andrzej M KP 3 DOL-BY Bydgoszcz S
3954 Sukniak Maciej M KP 3 Kaziki Bydgoszcz -
10903 Sukniak Ryszard M KP 3 Blotka Świecie S
3958 Szafranek Franciszek M KP O MLKS Solec Kujawski N
13018 Szafranek Rafał M KP 2 Bemix Więcbork -
17814 Szatkowski Grzegorz M KP O Atuty UMK Toruń -
3963 Szczuka Janusz M KP 3 Pastel Bydgoszcz S
3964 Szczuka Piotr M KP 3 Pastel Bydgoszcz S
3965 Szeffs Zenon M KP 3 Blotka Świecie -
3966 Szkudlarek Franciszek M KP 3 Forta GOK Rogowo S
3969 Szparaga Mirosław M KP - Singleton Łuczniczka Bydgoszcz S
4654 Sztymelska Maria K KP O Atuty UMK Toruń J
15189 Szubarga Paweł M KP O MLKS Solec Kujawski J
14473 Szubarga Piotr M KP O MLKS Solec Kujawski -
16847 Szulc Józef M KP O Famor Bydgoszcz N
15183 Szulgit Jakub M KP 2 PAAK Bydgoszcz J
3970 Szwenkel Tadeusz M KP 3 Jantar Toruń S
17490 Śliwiński Marian M KP 3 Omega Brodnica -
3978 Śmieszek Jarosław M KP E Konkret Chełmno -
10875 Świdziński Witold M KP 3 Omega Brodnica S
10224 Tajer Jerzy M KP 3 Tarpan Mrocza S
17815 Tarabańska Karolina K KP O Atuty UMK Toruń J
12042 Tomasik Jerzy M KP - Singleton Łuczniczka Bydgoszcz N
3982 Tomczak Adam M KP 3 Kaziki Bydgoszcz -
8380 Tomczak Aleksander M KP O TKKF instalator Pelikan Szubin -
3984 Trescher Jerzy M KP 2 BIN Aleksandrów Kujawski S
3987 Turowski Piotr M KP - Singleton Łuczniczka Bydgoszcz S
3992 Wachowiak Roman M KP 1 Chemik Bydgoszcz -
13590 Wajda Jagna K KP - Toruński Klub Brydżowy -
3993 Walenciak Zbigniew M KP O Pogoń Mogilno N
8227 Warda Marek M KP 3 DOL-BY Bydgoszcz -
17501 Wardziński Marek M KP O Max Expert Team S
3999 Wasilewski Tadeusz M KP 3 Forta GOK Rogowo S
11853 Wawrzyniak Jerzy M KP 3 Lotnik Bydgoszcz S
14517 Wawrzyniak Maciej M KP 3 Lotnik Bydgoszcz -
4000 Welik Leszek M KP 3 DOL-BY Bydgoszcz -
17462 Wencel Waldemar M KP O Grom Więcbork -
12018 Wilemski Andrzej M KP 3 Jantar Toruń -
5867 Wiosna Andrzej M KP 3 DOL-BY Bydgoszcz S
8228 Wiśniewski Rajmund M KP 3 Forta GOK Rogowo -
17819 Witt Zbigniew M KP O KJ Plast Bydgoszcz -
4011 Włoszek Michał M KP 2 BIN Aleksandrów Kujawski -
4012 Wojnowski Andrzej M KP 3 Omega Brodnica -
4014 Wołowski Piotr M KP 3 Czarni Nakło -
17765 Woropay Maciej M KP O KJ Plast Bydgoszcz N
10876 Woźniak Roman M KP 3 BTG Bydgoszcz S
4015 Woźniak Tomasz M KP 3 Jantar Toruń -
4018 Wójciak Wojciech M KP 3 Scania Włocławek -
16676 Wróblewicz Mariusz M KP 3 Tarpan Mrocza -
4020 Wróblewski Marek M KP 3 Kaziki Bydgoszcz -
13674 Wruck Wiesław M KP O MLKS Tucholanka Tuchola -
4022 Wujków Adam M KP E Konkret Chełmno -
17157 Wyżlic Marek M KP O Splinter Toruń S
13989 Wzięch Maciej M KP 2 BIN Aleksandrów Kujawski -
8379 Zachwieja Zdzisław M KP O KJ Plast Bydgoszcz S
16332 Zachwieja Zofia K KP O ZS 26 Bydgoszcz S
12860 Zalewska Elżbieta K KP O Max Expert Team -
10225 Zarembski Marian M KP 3 Tarpan Mrocza -
8544 Zasada Grzegorz M KP 3 Kaziki Bydgoszcz -
10871 Zastempowski Bogdan M KP 3 DOL-BY Bydgoszcz S
4026 Zdrojewski Leszek M KP O Pogoń Mogilno S
10314 Zieliński Bogdan M KP 3 Kaziki Bydgoszcz S
8133 Zieliński Jerzy M KP 2 Bemix Więcbork S
10012 Zieliński Waldemar M KP 3 Forta GOK Rogowo -
12003 Żurawski Jarosław M KP 3 Polgra Bydgoszcz -
17610 Żurawski Tytus M KP O ZS 26 Bydgoszcz J
4033 Żurek Mariusz M KP O MLKS Solec Kujawski -
4034 Żurek Tadeusz M KP O MLKS Solec Kujawski S
Zmieniony ( Poniedziałek, 07 Marzec 2016 10:00 )