• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

UWAGA zmiana terminu GP Inowrocław

Email Drukuj PDF

Informuję, że w związku z meczem Fed Cup Polska-Tajwan w tenisie ziemnym nasz turniej nie może odbyć się dnia 17.04. Uzgodniłem z Jarkiem Ż. Adamem B. (prezes) i kierownictwem OSiR-u nowy termin na sobotę 23.04 tego roku. Myślę, że termin, może być bardziej atrakcyjny od poprzedniego, który trochę kolidował z OTP*** GPP Par Łódź.

Oficjalne zaproszenie oczywiście zostanie umieszczone na stronie KP ZBS w stosownym terminie, ale już teraz wszystkich zapraszam.

Władze obiektu udostępniają nam sale do gry bezpłatnie, przez co pula nagród finansowych jest po opłaceniu sędziego i związku w całości przeznaczona na nagrody. Kierownictwo OSiR-u nie życzy sobie wnoszenia, a tym bardziej spożywania alkoholu na terenie jego obiektu. Dlatego ja chciałbym wszystkich uczestników tego turnieju prosić, aby nie wnosili na obiekt OSiR-u żadnego alkoholu również piwa bezalkoholowego. Kto od 10 do 15 godziny nie może, wytrzymać bez alkoholu, niech zostanie w domu lub gdziekolwiek indziej tylko niech go nie będzie na tym turnieju.

O papierosach tylko tyle że nie zapalamy papierosa wewnątrz obiektu.

Za wszelkie niedogodności i za zmianę terminu turnieju przepraszam i mam nadzieję na liczne uczestnictwo.

Pozdrawiam.

Jarek Łakomy

Ps.

ŻYCZĘ WSZYSTKIM ZDROWYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO.

 

Zmieniony ( Wtorek, 12 Kwiecień 2016 19:17 )