• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Kalendarz rozgrywek 2018

Email Drukuj PDF

 

KALENDARZ SPORTOWY ROZGRYWEK BRYDŻOWYCH K-P ZBS NA 2018 ROK

 

 

 Data

Zawody

Miejsce zawodów

Rodzaj zaw.

 06.01.2018

Zjazd III Ligi i Ligi Okręgowej

Bydgoszcz ul. Glinki

Zespół Szkół nr 26


  08.01.2018

KMP – I termin



  14.01.2018

Turniej Otwarcia im. Marka Kochowicza

Bydgoszcz -wyniki

Grand Prix

  15.01.2018

Finał Turniejów Regionalnych

HSW„Łuczniczka”


  19.01.2018

Turniej Nocny

Aleksandrów Kuj.

Grand Prix

  20.01.2018

Grand Prix Torunia i Powiatu Toruńskiego 

Toruń ul. Łokietka 3 Międzynarodowe Centrum Spotkań Młodzieży 

 

  21.01.2018

Turniej Finałowy Grand Prix Okręgu

Bydgoszcz


   27.01.2018

Zjazd III Ligi i Ligi Okręgowej

Bydgoszcz ul .Glinki

Zespół Szkół nr 26


   02-04.02.2018

Karnawałowy Meeting Brydżowy

Gołaszewo pod

Włocławkiem.

Grand Prix

IMP-y

    02.04.2018

 Grand Prix Torunia i Powiatu Toruńskiego 

 Toruń ul. Łokietka 3 Międzynarodowe Centrum Spotkań Młodzieży 

 

    11.02.2018

KMP – II termin



    16-18.02.2018

Mityng Brydżowy Wąbrzeźno

Wąbrzeźno

GPPP-GPPT

   16.02.2018

I Kongresowy Turniej Par

Wąbrzeźno

Grand Prix

    18.02.2018

BUDIMEX GPP Par

Wąbrzeźno

Grand Prix

    24.02.2018

Zjazd III Ligi i Ligi Okręgowej

Bydgoszcz ul. Glinki

Zespół Szkół nr 26


    25.02.2018

Memoriał im. Henryka Dery

Szubin

Grand Prix

IMP-y

    03-04.03.2018

Mityng Żuławski

Elbląg


    02-11.03.2018

Wczasy narciarsko-brydżowe

Duszniki Zdrój


    04.03.2018

Grand Prix Torunia i Powiatu Toruńskiego

Toruń ARENA

ul. Bema 73-89

 

    10.03.2018

Memoriał

Marka Nowakowskiego

Brodnica

Grand Prix

    12.03.2018

KMP III termin



    18.03.2018

Turniej Brydżowy im. Kazimierza i Mariusza Mendyk

Szubin

Grand Prix

IMP-y

    16-18.03.04.2018

Kursokonferencja Sędziowska

Starachowic


    12.04.2018

Walne Nadzwyczajne Zebranie Delegatów

Bydgoszcz

Hotel Brda godz. 17,00

    24.03.2018

Zjazd III Ligi i Ligi Okręgowej

Bydgoszcz ul. Glinki ZSz. nr 26

Toruń Arena ul. Bema


 

Wielkanoc



    06-04.04.2018

Mityng Łódzki, OTP**

Łódź


    07.04.2018

Zjazd III Ligi i Lii Okręgowej

Bydgoszcz ul. Glinki

Zespół Szkół nr 26


    08.04.2018

Turnieje im. Zdzisława Strzemkowskiego i Grzegorza Balcerowicza

Świecie

Grand Prix

Grand Prix IMP-y

    09.04.2018

KMP – IV termin

 

 

    15.04.2018

Finał Eliminacji Okręgowych do Mistrzostw Polski

Bydgoszcz

 

    21.04.2018

Grand Prix Torunia i Powiatu Toruńskiego

 Toruń ARENA

ul. Bema 73-89

 

    22.04.2018

Mistrzostwa Okręgu Par Mixtowych

Bydgoszcz

Grand Prix

    26.04-03.05.2018

Mistrzostwa Majówka

Warszawa


    28.04.2018

Turnieje im. R. Misztala. M. Kińskiego

Bydgoszcz

Grand Prix

    29.04.2018

Turniej Wiosenny

Szubin


    03-06.05.2018

50 Zlot Przyjaciół Brydża POLOPEN

Bydgoszcz

Grand Prix impy

    12-13.05.2018

Zjazd III Ligi i Ligi Okręgowej

Bydgoszcz ul. Glinki Zespół Szkół nr 26


    14.05.2018

KMP – V termin



    19.05.2018

Grand Prix Torunia i Powiatu Toruńskiego

  Toruń ARENA ul. Bema 73-89

 

    26.05.2018

Turniej Regionalny

Solec Kujawski

 

Grand Prix

    31.05-03.06.2018

58 Poznański Mityng Brydżowy

Poznań


    10.06.2018

Memoriał Pawłowskiego

Toruń

Grand Prix

IMP-y

 11.06.2018

KMP – VI termin



 16.06.2018

Turniej o Mistrzostwo Inowrocławia

Inowrocław

Grand Prix

    

 

 30.06.2018

Letnie Turnieje Wczasowe

Górzno

Grand Prix

 08.07.2018

 

 GRAND PRIX 

 

GRUDZIADZ 

2XGP IMP,MAX

  09.07.2018 KMP – VII termin  
  29.06-08.07.2018

61 Kongres Brydżowy

Sława


  20.07.2018

Turniej Nocny

Inowrocław

IMP-y

 27.07.2018 Turniej OTP** w ramach 55. Mityngu Łuczniczka Bydgoszcz Grand Prix
  28.07.2018

Turniej OTT** w ramach 55. Mityngu Łuczniczka

Bydgoszcz


  29.07.2018

55. Mityng Łuczniczka OTP***

Bydgoszcz

Grand Prix

  03-05.08.2018

Weekend Brydżowy w Julii

Samociążek

Grand Prix

IMP-y

  04-11.08.2018

58 Międzynarodowy Kongres Bałtycki

Sopot


  05.08.2018

OTP* Zakola Drwęcy

Krobia

Grand Prix

  13.08.2018

KMP – VIII termin



  12.08.2018

Letni Turniej

Szubin

 

  

 

 

  24.08-02.09.2018

46Grand Prix Warszawy

Warszawa


  08-11.09.

57. Festiwal Brydżowy

Pula - Chorwacja


  10.09.2018

KMP-IX termin



 08.09.2018

    Grand Prix Torunia i Powiatu Toruńskiego

  Toruń ARENA

ul. Bema 73-89

 

 22-30.09.2018 Wczasy brydżowe Jarosławiec nad morzem 7 Turniejów
 30.09.2019 Letni Turniej im.(MM)Janusza Plewy

Hala Łuczniczki  

Grand Prix**

  06.10.2018

Turniej im. B Szmuca

Świecie

Grand Prix

  

 

 

  08.10.2018

KMP – X termin



  13.10.2018

Zjazd III Ligi i Ligi Okręgowe

Bydgoszcz ul. Glinki

Zespół Szkół nr 26


  20.10.2018

Memoriał Brydżowy

Rogowo

Odwołany

  27.10.2018

  Grand Prix Torunia i Powiatu Toruńskiego

   Toruń ARENA

ul. Bema 73-89

 

  12.11.2018

KMP – XI termin



  11.11.2018

Turniej z okazji Święta Niepodległości

Bydgoszcz

Grand Prix

  17.11.2018

Zjazd III Ligi i Ligi Okręgowe

Bydgoszcz ul. Glinki Zespół Szkół nr 26


  18.11.2018

Jesienne Turnieje

Szubin


  25.11.2018

Turniej Regionalny „Katarzynka”

Toruń

Grand Prix

  01.12.2018

  Grand Prix Torunia i Powiatu Toruńskiego

 Toruń ARENA

ul. Bema 73-89

 

  02.12.2018

Turniej

Świecie nad Osą

Grand Prix IMP-y

  08.12.2018

Turniej „Mikołajkowy”

Szubin

Grand Prix

  10.12.2018

KMP – XII termin



  16.12.2018

Zakończenie Sezonu Indywidualne Mistrzostwa Okręgu Mistrzostwa Okręgu Par

Bydgoszcz

Grand Prix

Grand Prix

      
      

 


 

Zmieniony ( Piątek, 07 Wrzesień 2018 22:06 )