• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Komunikat Wydziału Gier dotyczący rozgrywek Ligi Okręgowej

Email Drukuj PDF

W związku z udziałem nieuprawnionego zawodnika w drużynie POLGRY II w meczu piątej rundy Ligi Okręgowej (grupa bydgoska)

pomiędzy drużynami POLGRA II BYDGOSZCZ - POGOŃ MOGILNO, Wydział Gier weryfikuje wynik tego meczu na 0:12.

W związku z tym zmieniła się następująco kolejność drużyn, które awansowały do fazy play-off w sezonie 2017/18:

 

1.  LAMBDA TORUŃ (średnia 15,36)

2.  SPLINTER TORUŃ (12,88)

3. POGOŃ MOGILNO (12,40) 

4. GOL BRODNICA (12,39)

5. DEXPOL JEŻEWO (12,06)

6. WKB WĄBRZEŹNO (11,49)

7. LOTNIK BYDGOSZCZ (11,26)

8. FAMOR BYDGOSZCZ (11,05) 

 

 

W związku z tym faktem kapitanów zespołów LAMBDA i DEXPOL proszę o dokonanie wyboru swojego przeciwnika w pierwszym meczu fazy play-off (tel 601461337, e-mail: regisss.go2.pl). 

Zmieniła się również kolejność pozostałych drużyn w Lidze Okręgowej, które zakończyły już rozgrywki.

 

9. BIN II ALEKSANDRÓW KUJ. (11,48)

10. INWIT TORUŃ (10,59)

11. BRIDGE TEAM SZUBIN (10,49)

12. KJ PLAST BYDGOSZCZ (9,13)

13. POLGRA II BYDGOSZCZ (8,22) 

14. GEOCHEMIA TORUŃ (8,01)

15. KS KROBIA (7,53)

16. SCPP TORUŃ (7,49)

17. MAX EXPERT BYDGOSZCZ (6,55)

18. ZS 26 BYDGOSZCZ (6,13)

19. 3WMTD TORUŃ (4,17) 

 

Za Wydział Gier K-PZBS - Mariusz Żurek

 

--- wcześniejszy komunikat --- 

Zakończyliśmy pierwszą fazę rozgrywek Ligi Okręgowej sezonu 2017/18.

Do fazy play-off zakwalifikowały się następujące zespoły (zgodnie z pkt. III.2 regulaminu rozgrywek LO 2017/18):

1.  LAMBDA TORUŃ (średnia 15,36)

2.  SPLINTER TORUŃ (12,88)

3. GOL BRODNICA (12,39)

4. DEXPOL JEŻEWO (12,06)

5. POGOŃ MOGILNO (11,56)

6. WKB WĄBRZEŹNO (11,49)

7. LOTNIK BYDGOSZCZ (11,26)

8. FAMOR BYDGOSZCZ (11,05)

Kapitanów zespołów LAMBDA i POGOŃ proszę o dokonanie wyboru swojego przeciwnika w pierwszym meczu fazy play-off (tel. 601461337, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ).

Faza play-off III ligi oraz Ligi Okręgowej rozpocznie się 24 marca 2018 r. Miejsce rozgrywek dla Ligi Okręgowej zostanie ustalone w późniejszym czasie.

Pozostałe drużyny Ligi Okręgowej kończą rozgrywki na kolejnych miejscach:

9. BIN II ALEKSANDRÓW KUJ. (11,48)

10. INWIT TORUŃ (10,59)

11. BRIDGE TEAM SZUBIN (10,49)

12. POLGRA II BYDGOSZCZ (9,73)

13. KJ PLAST BYDGOSZCZ (9,13)

14. GEOCHEMIA TORUŃ (8,01)

15. KS KROBIA (7,53)

16. SCPP TORUŃ (7,49)

17. MAX EXPERT BYDGOSZCZ (6,55)

18. ZS 26 BYDGOSZCZ (6,13)

19. 3WMTD TORUŃ (4,17)

 

 Za Wydział Gier K-PZBS - Mariusz Żurek

 

Zmieniony ( Środa, 14 Marzec 2018 18:58 )