• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Zaproszenie na Finał Wojewódzki MPP oraz regulamin

Email Drukuj PDF

Zaproszenie

 REGULAMIN FINAŁU ELIMINACJI WOJEWÓDZKICH DO 61. MISTRZOSTW POLSKI PAR OPEN 2018 W KUJAWSKO-POMORSKIM ZWIĄZKU BRYDŻA SPORTOWEGO ORAZ ZASAD DOFINANSOWANIA DO MISTRZOWSKIEJ MAJÓWKI
Finał wojewódzki 61. Mistrzostw Polski Par Open 2018 zostanie rozegrany 15 kwietnia 2018 roku o godz. 10.00 w hotelu Brda w Bydgoszczy. Wpisowe wynosi: normalne 20 zł oraz ulgowe 15 zł. W Finale mogą wziąć udział wyłącznie pary, które zgodnie z uchwałą Zarządu K-PZBS uzyskają awans w dowolnym turnieju eliminacyjnym rozegranym na terenie województwa kujawsko-pomorskiego w okresie od 5 marca do 13 kwietnia 2018 r. lub znajdują się na miejscach 1-200 ogólnopolskiego rankingu PZBS wg notowania IV 2017.  Warunkiem startu w zawodach jest również aktualnie opłacona składka członkowska za rok 2018. Ponadto w parze co najmniej jeden z zawodników musi być zarejestrowany w strukturze K-PZBS lub być mieszkańcem województwa kujawskopomorskiego. W finale wojewódzkim przyznane zostaną aPKL zgodnie z tabelą nr 4 Regulaminu klasyfikacyjnego.
 
Trzy najlepsze pary Finału Wojewódzkiego uzyskają awans do półfinału centralnego, z zastrzeżeniem że w półfinale MPP - skład pary kwalifikującej się nie może ulec zmianie w stosunku do rozgrywek wojewódzkich - para kwalifikująca się nie może zająć w rozgrywkach wojewódzkich niższego miejsca niż 6.
Pary, które w wojewódzkim turnieju finałowym zajmą trzy czołowe miejsca otrzymają dofinansowanie w następującej wysokości: 1. 800 zł dla pary 2. 600 zł dla pary 3. 400 zł dla pary
W przypadku rezygnacji uprawnionej pary prawo do awansu i dofinansowania uzyskuje następna para. Dofinansowanie może otrzymać wyłącznie para złożona z zawodników KPZBS. Jeżeli tylko jeden z zawodników będzie członkiem K-PZBS, to dofinansowanie zostanie wypłacone w wysokości 50%. Dofinansowanie zostanie wypłacone wyłącznie parom, które wystartują w półfinale MPP 2018.
Interpretacja niniejszego regulaminu należy do Zarządu KPZBS.

Regulamin Finały Wojewódzkiego MPP (.pdf)

Zmieniony ( Czwartek, 12 Kwiecień 2018 04:46 )