• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Kalendarz 2019

Email Drukuj PDF

Data

Nazwa turnieju

Miejsce

Rodzaj

Styczeń

5

 Zjazd III Ligi i Ligi Okręgowej

 Bydgoszcz,   Krobia

Liga

13

 Turniej Rozpoczęcia im Marka Kochowicza

 Bydgoszcz, Hotel   Brda

GP maksy

14

 KMP

 

 

19

 Finał GP KPZBS

 

maksy

25

 Turniej Nocny

 Aleksandrów   Kujawski

GP maksy

 

 

 

 
 

 

 

 
 

 

 

 

Luty

2

 Zjazd III Ligi i Ligi Okręgowej

 Bydgoszcz,   Krobia

 
 

 

 

 
10

 Turniej im. B. Szmuca

 Świecie

GP maksy

17

 Turniej im. H. Dery

 Szubin

GP maksy

23

  Zjazd III Ligi i Ligi Okręgowej

 Bydgoszcz,   Krobia

 
 

 

 

 
 

 

 

 
 

 

 

 

Marzec

 2

 Memoriał M.Nowakowskiego i B.Celmera*

 Brodnica

GP maksy* 

3

 GP Powiatu Toruńskiego

 Krobia

 
 8-17 Turnus brydżowo-narciarski Duszniki Zdr. 
    

 9

 Liga Okręgowa - kocioł toruński

 Krobia

 
 15-17

 Kursokonferencja sędziowska

 Starachowice

 
 23

 Zjazd III Ligi i Ligi Okręgowej

 Bydgoszcz, Krobia

 
 24

 Turniej Kazimierza i Mariusza Mendyków

 Szubin

GP impy
 30

 Okręgowy Finał Eliminacji MPP

 Bydgoszcz

 maksy
 

 

 

 

Kwiecień

 

 

 

 
6

 Zjazd III Ligi i Ligi Okręgowej

 Bydgoszcz, Krobia

 
7

 Mistrzostwa Okręgu Mikstów

 Bydgoszcz

GP maksy
13

 Zjazd III Ligi

 Bydgoszcz

 
14

 GP Powiatu Toruńskiego

 Krobia

 
 

 

 

 
 26-28

 Meeting Łódzki

 Łódź

 
 

 

 

 

Maj

 

 

 

 
 

 

 

 
11

 Turniej brydżowy* 

 Grudziądz

GP maksy*
18

 Turniej w Solcu Kujawskim**

 Solec Kujawski

GP maksy**
25

 Finał III Ligi

 Bydgoszcz

 
 

 

 

 
 

 

 

 
 

 

 

 

Czerwiec

 

 

 

 

2

 Memoriał H.Pawłowskiego

 Toruń

GP maksy

 

 8

 GP Powiatu Toruńskiego

 Krobia

 

9

 Turniej z okazji Dni Szubina*

 Szubin

GP maksy*

 

 

 

 

15

 Mistrzostwa Inowrocławia*

 Inowrocław

GP impy*

 

 

 

 
 29

 GP Włocławka

 Włocławek

GP impy

 

 

 

 

Lipiec

5-7

 Weekend brydżowy w Julii

 Samociążek

 
 

 

 

 
 

 

 

 

19-21

 Meeting "Łuczniczka" i OTP*** "Budimex" GPPP

 Bydgoszcz

 

GP maksy***

GP impy*

 

 

 

 

26

 Turniej "Nietoperze"*

 Inowrocław

GP maksy*

 28

 Zakola Drwęcy**

 Krobia

 GP maksy**
 

 

 

 

Sierpień

 

 

 

 

1o

 Turniej im J.Plewy **

 Bydgoszcz

GP maksy **
 

 

 

 
11

 Turniej Lato

 Szubin

 
 17

 Turniej Par z okazji DNI MROCZY

 Mrocza

 GP IMPY
 

 

 

 
 

 

 

 
 

 

 

 

Wrzesień

 

 

 

 

6-14

 Festiwal Brydżowy Pula

 Pula Chorwacja

 
 7

 GP Powiatu Toruńskiego

 Krobia

 
 

 

 

 
 

 

 

 
 

 

 

 
 21

 Mistrzostwa Okręgu Seniorów

 Toruń

 
 

 

 

 

Październik

 

 

 

 
 5

 GP Powiatu Toruńskiego

 Krobia

 
12

Turniej brydżowy - memoriał*

 Rogowo

GP maksy*
 

 

 

 
20

Turniej im Balcerowicza i Strzemkowskiego *

 Świecie

GP impy*
 

 

 

 
26

 Mistrzostwa Okręgu Teamów*

 Bydgoszcz

 
 

 

 

 

Listopad

8-10.

 Zlot Przyjaciół Brydża XVI POLOPEN

 Bydgoszcz

GP impy*
    

11

 Turniej Niepodległości "O podkowę Marszałka"*

 Rypin

 GP maksy*
16 

 GP Powiatu Toruńskiego

 Krobia

 
 17  Turniej Brydżowy "Jesień"

 Szubin

 
23

 Memoriał Jana Wesołowskiego

 Wąbrzeźno

GP maksy
 

 

 

 
 

 

 

 
 

 

 

 

Grudzień

1

 Turniej Mikołajkowy*

 Świecie nad Osą

GP impy*

7

 Turniej Nocny Mikołajkowy*

 Szubin

GP maksy*
 14

 GP Powiatu Toruńskiego

 Krobia

 
 

 

 

 
 15

 Turnieje zakończenia sezonu*

 Bydgoszcz

 GP maksy*
 

 

 

 
 

 

 

 
 

 

 

 

 

Zmieniony ( Wtorek, 19 Marzec 2019 19:19 )