• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Łuczniczka 2010 Grand Prix

Email Drukuj PDF

 

Łuczniczka 2010


Budimex Grand Prix Polski Par

Bydgoszcz, 27 czerwca 2010

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkinfookrklub± %wynik %PKL
 1109Mirosław Samujłło
Przemysław Błaszczyk
7.0
12.0
 LDINWIT - Armatura PTC Pabianice  62.88200
 212Jarosław Ostrowski
Paweł Jassem
7.0
7.0
 
SL
WP
Piast I Gliwice
DĄBRÓWKA STARKA Poznań
  60.86195
 382Sławomir Henclik
Sylwester Walerowicz
18.0
12.0
 
PMANDRZEJKI Gdańsk
EKSPRES Z KASZUB Gdańsk
  60.38189
 436Jarosław Śmieszek
Adam Wujków
12.0
12.0
 KPChemik Megazec Bydgoszcz  59.47183
 5100Karol Szwenkel
Tomasz Woźniak
4.0
4.0
 KPJantar Toruń  59.22178
 635Cezary Góra
Jarosław Figlus
7.0
12.0
 SW
MA
ŚZBS Kielce
SPÓJNIA Warszawa
  59.09173
 7127Jacek Lew
Krzysztof Antas
13.0
18.0

PM
WP
ALFA Gdynia
KS Unia Leszno
  58.71169
 872Wacław Wejknis
Krzysztof Sikorski
13.0
18.0

PMEKSPRES Z KASZUB Gdańsk
ANDRZEJKI Gdańsk
  57.54164
 986Piotr Gawryś
Piotr Tuszyński
24.0
24.0
 MAAUGURI Warszawa
Myoni Warszawa
  57.36159
 1040Elżbieta Czekaj
Jerzy Misiak
7.0
13.0

 
PMHOTEL AMBER Gdańsk  57.19155
 11117Leszek Kawski
Mariusz Grabowski
7.0
7.0
 KPJantar Toruń
Blotka Świecie
  57.12150
 1227Robert Stoliński
Adam Suwik
12.0
18.0
 MA
WP
KB POLFA Warszawa
KS UNIA WINKHAUS Leszno
  56.93146
 1311Waldemar Siuda
Zdzisław Kunc
7.0
7.0
 
DSKBS Piast II Lubań
KS Zdrowie-Kudowa,Kudowa Zdrój
  56.87141
 14122Robert Rychlicki
Paweł Jaworski
2.5
2.0

KPChemik II Bydgoszcz  56.83137
 15155Piotr Klimacki
Maciej Wręczycki
18.0
13.0
 LU
DS
eService LUBLIN
KS AZS POLIT. IV WROCŁAW
  56.82132
 1663Radosław Szczepański
Andrzej Wilemski
18.0
4.0
 KPJantar Toruń  56.78127
 17153Andrzej Kondeja
Wiesław Andruk
12.0
4.0

 
MAK2 OLDERSI Raszyn  56.76123
 18137Romuald Wenta
Adam Walczyński
4.0
4.0
 PMMERITUM Gdynia
 
  56.71118
 1990Roman Wachowiak
Aleksander Skop
18.0
7.0
 KPChemik Megazec Bydgoszcz  56.48114
 2025Giedre Jankunaite
Giedrius Sarkanas
7.0
7.0

 
PDSTB Suwałki  56.44109
 21164Bogdan Szulejewski
Tomasz Paluchowski
18.0
12.0
 MASPÓJNIA Warszawa  56.04105
 22179Danuta Kazmucha
Cezary Serek
4.0
7.0
KJ 
 
WPCatman-Taurus Bridge Team 2 Poznań  55.78100
 23105Danuta Żabicka
Eugeniusz Starzyński
4.0
4.0

 
PMEKSPRES Z KASZUB Gdańsk  55.7695
 2465Mariusz Pater
Tomasz Brzęcki
7.0
4.0
 PMKS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański  55.6391
 2575Marcin Krupowicz
Kazimierz Omernik
18.0
18.0
 
MA
WP
Myoni Warszawa
KS Unia Leszno
  55.5986
 26177Marek Barylewski
Waldemar Radziak
18.0
12.0
 MANOWOGAMES Warszawa  55.5082
 27169Roman Kierznowski
Jerzy Masłoń
18.0
12.0

WM
KP
Mrągowia SI Mrągowo
Rywal RHC Toruń
  55.2077
 28115Roman Kowalewski
Łukasz Nierzwicki
2.0
2.0

PMLOS Gdańsk  55.0373
 29125Stanisław Łański
Marek Warda
7.0
2.5

 
KPFamor Bydgoszcz  54.6968
 3069Tomasz Spodenkiewicz
Andrzej Kozikowski
12.0
12.0
 LDWZBS  54.6463
 3196Włodzimierz Kwiatkowski
Andrzej Witkowski
12.0
18.0

 
WPPoznańska Asocjacja Brydżowa  54.4059
 32174Krzysztof Mielnik
Bartosz Stępień
4.0
4.0

PM
WP
STB Słupsk
Dąbrówka Remondis Poznań
  54.3054
 3371Jarosław Drewing
Tadeusz Jakubiak
2.5
2.5
 PMEKSPRES Z KASZUB Gdańsk
ANDRZEJKI BIS Gdańsk
  54.2450
 3417Sylwester Młynarczuk
Witold Tomaszek
18.0
7.0
 MAKBS LEGIONOWIANIN  54.1345
 35159Piotr Wiankowski
Jacek Lasota
12.0
7.0
 LU
PM
eService LUBLIN
ANDRZEJKI Gdańsk
  54.0840
 36138Damian Burek
Jacek Piątek
4.0
4.0
 SLDerby Katowice  53.9940
 37147Grzegorz Prusak
Marek Kaczan
4.0
4.0
 KPZnicz Rojewo  53.9539
 3899Wojciech Gaweł
Piotr Łopusiewicz
7.0
2.5
 DSKS AZS Polit. VII Wrocław  53.9438
 39143Lena Leszczyńska
Paweł Szymonik
2.5
4.0

 
LUID MARKETING  53.5837
 40166Jarosław Cieślak
Zdzisław Beling
13.0
18.0
 WPCONSUS Kalisz  53.5537
 41163Sławomir Niajko
Damian Ćwirko
7.0
4.0

ZPKLIKA KREMIKA Świdwin
MOSiK Dziwnów
  53.5436
 42131Bogusław Gierulski
Jerzy Skrzypczak
19.0
19.0
 WMMrągowia SI Mrągowo  53.5135
 4368Jan Borychowski
Bogdan Świątek
12.0
12.0
 LBGSBS Kart-EL Gorzów  53.5034
 4441Krzysztof Pakuła
Krzysztof Michalczyk
4.0
12.0
 WMOSiR Lidzbark Warmiński
Leśnik Nowe Ramuki
  53.3333
 45123Ireneusz Jarosz
Marek Banasiński
18.0
12.0
 PMFESTIWAL Słupsk
ALFA Gdynia
  53.3133
 4642Marcin Bartoszewski
Tomasz Sinkiewicz
2.5
2.5
 WMBSBS I Bartoszyce  53.2632
 4715Jacek Ciechomski
Waldemar Burakowski
18.0
12.0
 
LU
MA
eService LUBLIN
NOWOGAMES Warszawa
  53.2031
 48113Bartłomiej Kamelski
Andrzej Grela
4.0
7.0
 KPPAAK Bydgoszcz  53.1930
 49178Grzegorz Wołowiec
Marcin Kut
2.5
4.0
 PMWIMPEL Gdańsk
EKSPRES Z KASZUB Gdańsk
  53.0030
 5046Jacek Piotrowski
Jan Wieczorek
12.0
7.0
 
PMSPÓJNIA Gdańsk  52.9729
 5162Roch Rupniewski
Tadeusz Szwenkel
7.0
7.0
 KPJantar Toruń  52.9128
 5219Marek Szukała
Janusz Zwierzyński
13.0
7.0
 WPPoznańska Asocjacja Brydżowa  52.6527
 5385Stanisław Gołębiowski
Włodzimierz Starkowski
18.0
19.0
 DSKS AZS POLIT.I WROCŁAW  52.6326
 54132Tomasz Derba
Roman Szlachetka
7.0
7.0
 ZPMOSiK Dziwnów
LKS POMORZANIN Nowogard
  52.6026
 55140Janusz Hliwa
Roman Klejny
4.0
7.0
 LBGSBS Agenci Gorzów  52.5125
 5648Alicja Krzemińska
Paweł Krzemiński
1.5
2.0

 
KPBIN Aleksandrów Kujawski  52.4724
 57175Cezary Krzemiński
Jacek Szutowicz
18.0
18.0
 PMFESTIWAL Słupsk
STB Słupsk
  52.4323
 5856Dariusz Borysow
Michał Włoszek
4.0
4.0

 
KPBIN Aleksandrów Kujawski  52.3522
 5987Edward Kaczmarek
Marcin Pędziński
13.0
13.0
 WPProsna Kalisz
DĄBRÓWKA STARKA Poznań
  52.3022
 6053Jacek Poletyło
Sławomir Zawiślak
18.0
19.0
 WP
MA
KS UNIA WINKHAUS Leszno
Myoni Warszawa
  52.2321
 6149Dariusz Bogucki
Ireneusz Dzikowski
12.0
18.0
 PMSDK Tczew
ANDRZEJKI Gdańsk
  52.2020
 62107Robert Nowicki
Olech Bestrzyński
13.0
13.0
 WPDĄBRÓWKA STARKA Poznań  52.0519
 63112Bogdan Bródka
Przemysław Kacprzak
2.5
2.0
 KP 
Wodociągi Włocławek
  52.0419
 64148Julian Jurski
Eugeniusz Krawczyk
7.0
7.0

KPRywal RHC Toruń
GOK Benmar Unisław
  51.9418
 6514Maciej Jakubowski
Grzegorz Balcerowicz
4.0
7.0
 
KPKKKN Bydgoszcz  51.9117
 66173Marta Janeczek
Andrzej Bunikowski
4.0
18.0

 
PMGdańskie Towarzystwo Brydżowe  51.8216
 67106Wiesław Niciński
Adam Pawłowski
12.0
7.0
 LDKutnowski Dom Kultury KDK1 Kutno  51.6515
 6822Mirosław Liszewski
Jerzy Gober
7.0
7.0
 PDSTB Suwałki  51.5715
 6933Paweł Chindelewicz
Bogusław Pawszak
12.0
12.0
 MA
PK
NOWOGAMES Warszawa
Dropol Rzeszów
  51.5514
 70144Ryszard Rapicki
Leszek Falkowski
12.0
12.0
 KPChemik Megazec Bydgoszcz  51.5313
 71116Zenon Szeffs
Cezary Pozorski
2.5
2.5
 KPTucholanka I Tuchola  51.5112
 72139Mirosław Soroka
Zygmunt Stachowiak
12.0
7.0
 
LBSteinpol Ilanka 1 Rzepin  51.4511
 73168Kamil Madej
Adam Lonski
2.5
2.5

PMSTB Słupsk  51.4111
 74108Igor Łosiewicz
Łukasz Kalbarczyk
4.0
4.0

 
MAAZS UW ROZJAZD Warszawa  51.3610
 75134Janusz Przybysz
Eugeniusz Seichter
7.0
7.0
 
WP
KP
Poznańska Asocjacja Brydżowa
Bydgoski Klub Brydżowy
  51.349
 76104Andrzej Sekuła
Adam Cybulski
7.0
7.0

KP
LD
Scania Włocławek
Masovia Płock
  51.288
 77126Mirosław Kopowski
Bogusław Dyk
12.0
12.0
 PMFESTIWAL Słupsk  51.278
 7845Wiesław Paczkowski
Bohdan Pliszka
4.0
4.0
 KPPAAK Bydgoszcz  51.177
 7998Lech Sadoś
Piotr Strzelczyk
12.0
4.0

 
MAWOSiR Wyszków
SMAR Warszawa
  51.166
 80119Kazimierz Gierulski
Mariusz Skrzypczak
2.0
 
 PMKLIMAT Gdynia
STB Słupsk
  51.165
 81171Bogusz Nalazek
Tadeusz Wasilewski
7.0
4.0

KPForta Rogowo  51.124
 82167Andrzej Hermansdorfer
Ryszard Łazikiewicz
4.0
4.0
 SLBUKS MDK MOSM I Bytom
Silesia III Gliwice
  51.104
 83118Grzegorz Antosz
Bogusław Kozłowski
1.5
2.0
 PMSTB Słupsk  51.033
 84135Mirosław Świeca
Marek Sosiński
4.0
4.0
 WPKTB Konin
Dąbrówka Handom Poznań
  50.822
 8539Jolanta Ziętara
Rafał Junik
4.0
4.0

 
WPBudowlani Chodzież  50.771
 8674Wojciech Dolny
Jarosław Michałowski
12.0
18.0
 KPDOL-BY Bydgoszcz  50.70 
 8788Piotr Busse
Andrzej Syrek
18.0
12.0
 WPCATMAN-TAURUS BRIDGE TEAM 1 Poznań  50.52 
 8852Paweł Anastaziak
Dariusz Zieliński
2.0
2.0
 PMMERITUM Gdynia  50.47 
 89146Piotr Litwin
Waldemar Zieliński
4.0
2.5
 KPZnicz Rojewo  50.39 
 9093Jan Chmielewski
Jerzy Kullass
4.0
4.0
 ZPMIELEŃSKI KLUB BRYDŻOWY KONTRA Mielno  50.30 
 9131Aleksander Nowakowski
Andrzej Jeleniewski
7.0
18.0
 WP
LB
Poznańska Asocjacja Brydżowa
Steinpol Ilanka 1 Rzepin
  50.30 
 9279Zbigniew Ciereszko
Aleksander Poznysz
7.0
12.0
 DSKS Konfeks I Legnica  50.29 
 9361Marek Piechociński
Stefan Masternak
4.0
4.0
 WPMarHen Gniezno  50.02 
 9492Jan Adamczewski
Roman Kujawski
7.0
7.0

WPBudowlani I Poznań  49.78 
 9584Łukasz Witkowski
Jakub Wojcieszek
4.0
7.0

MAAZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa  49.73 
 9624Brunon Malinowski
Janusz Węgrzyn
2.5
4.0

PMMKSŁ KONRADIA Gdańsk
ANDRZEJKI BIS Gdańsk
  49.64 
 97172Józef Grewling
Marek Bukowski
4.0
4.0
 WPJagiellonka Piła  49.50 
 98111Lech Łaniewski
Maciej Łaniewski
12.0
4.0

 
KPChemik II Bydgoszcz  49.39 
 99156Marta Gackowska
Jacek Gackowski
4.0
7.0

 
WM   49.24 
 10066Stanisław Brzozowski
Andrzej Malinowski
7.0
4.0

PMMKSŁ KONRADIA Gdańsk  49.17 
 10129Dominik Filipowicz
Ewa Miszewska
12.0
18.0
 
WPCONSUS Kalisz
CATMAN-TAURUS BRIDGE TEAM 1 Poznań
  49.12 
 10258Mariusz Nowak
Piotr Nowicki
7.0
2.5
 LDMasovia Płock  48.75 
 103124Eugeniusz Kukliński
Jerzy Mojsiewicz
7.0
4.0

KPChemik II Bydgoszcz  48.73 
 104103Lech Warwocki
Leszek Szeląg
4.0
4.0

 
LD 
Masovia Płock
  48.68 
 10516Jerzy Gurzęda
Robert Pogorzelski
7.0
4.0

 
WPKemor Piła  48.67 
 106136Jarosław Hilbrecht
Sławomir Czapliński
7.0
4.0
 WPPil-Building Piła  48.65 
 10718Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
7.0
7.0
 MAK2 Raszyn  48.49 
 108128Michał Lewiński
Andrzej Buczkowski
12.0
2.5
 LB
KP
GSBS Kart-EL Gorzów
 
  48.24 
 10921Jerzy Rymwid
Jerzy Mścisz
12.0
12.0

WPKS Unia Leszno
Catman-Taurus Bridge Team 2 Poznań
  48.22 
 110141Halina Kaleta
Grzegorz Kaleta
4.0
4.0

 
SLTCK Tarnowskie Góry  48.18 
 11150Mirosław Makatrewicz
Grzegorz Deptuła
7.0
2.5
 WMOSiR Lidzbark Warmiński  48.17 
 11278Aleksander Skorupa
Kazimierz Bednarek
4.0
7.0
 
DSMKS Rokita Brzeg Dolny  48.10 
 11357Krzysztof Szymczak
Sławomir Maciejewski
4.0
4.0
 WPProsna Kalisz  47.94 
 114158Arkadiusz Górzewski
Piotr Suchodolski
4.0
2.5
 PMWIMPEL Gdańsk  47.86 
 11513Bolesław Ostrowski
Regina Ziębicka
13.0
2.5

PMSTB Słupsk
DK - SM JANOWO I Rumia
  47.84 
 116101Marek Giża
Tomasz Latos
4.0
7.0
 KPPAAK Bydgoszcz  47.77 
 11759Jan Nawrocki
Andrzej Wiosna
7.0
4.0

 
KPDOL-BY Bydgoszcz  47.67 
 11844Michał Dolny
Marek Marciniak
1.5
1.5
 KPDOL-BY Bydgoszcz
Bydgoski Klub Brydżowy
  47.63 
 119120Ryszard Sakowicz
Zdzisław Świątek
12.0
12.0
 LBGSBS Kart-EL Gorzów  47.58 
 120151Robert Górny
Rajmund Wiśniewski
2.5
2.5
 KPForta Rogowo  47.43 
 12173Andrzej Gołygowski
Grzegorz Dembiński
4.0
4.0
 WPKTB Konin  47.37 
 12294Jan Marcinkowski
Stanisław Wachel
2.5
4.0

DSMKS Zakrzów Wrocław  47.36 
 12367Janusz Ciruk
Andrzej Sulima
7.0
7.0
 WMZorro10 Olsztyn
Czarni Olecko
  47.30 
 12476Zenon Biczkowski
Andrzej Drzewiecki
4.0
4.0

KPPastel Bydgoszcz  47.29 
 125152Tadeusz Giernalczyk
Maria Pruchniewska
1.5
 

 
KPWłocławski Klub Brydżowy
 
  46.89 
 12689Zygmunt Smakuszewski
Jerzy Długołęcki
4.0
4.0

 
LDCKM Łódź
PANTA TEAM Łódź
  46.71 
 127180Waldemar Sroczyński
Antoni Adamiec
2.5
4.0
 WP
PM
PAB Poznań
STB Słupsk
  46.63 
 128170Tomasz Kupczyk
Rafał Konieczny
4.0
7.0
 KPKKKN Bydgoszcz  46.61 
 129157Justyna Stachowiak
Dominik Malkowski
1.5
1.0
KJ 
WPDąbrówka Politechnika Poznań  46.58 
 13028Tomasz Nadolski
Mariusz Krakowiak
2.5
2.5
 KPKKKN Bydgoszcz  46.36 
 131154Robert Kamiński
Zbigniew Ehlert
2.0
4.0
 KPESTEN Toruń  46.26 
 132165Mariusz Kraśnicki
Tadeusz Zubielewicz
4.0
4.0
 
LDCKM Łódź
 
  46.19 
 13338Jarosław Bartosiński
Sławomir Piekut
4.0
13.0
 
PMSDK Tczew  46.12 
 13483Jarosław Jamroszczak
Maciej Sukniak
2.0
2.0
 KPKaziki Bydgoszcz  45.97 
 135102Piotr Turowski
Adam Błachnio
7.0
7.0
 KPBlotka Świecie  45.84 
 13691Jan Stańczak
Edmund Reczuga
7.0
4.0
 WMNarie Morąg
Gutkowo Olsztyn
  45.56 
 137129Andrzej Choniawko
Adam Hintertan
12.0
7.0
 ZP
SW
MOSiK Dziwnów
ŚZBS Kielce
  45.53 
 138150Beata Bojarska
Jerzy Roszak
2.5
7.0

WPAlpol Poznań
Chaos Gniezno
  44.89 
 13980Stanisław Owczarek
Waldemar Skóra
18.0
7.0

 
LDINWIT - Armatura PTC Pabianice
CKM Łódź
  44.76 
 14034Mariusz Żurek
Jarosław Żurawski
2.5
2.0
 KPMLKS Solec Kujawski
Famor Bydgoszcz
  44.69 
 14164Zofia Mikołajczyk
Ewa Mielcarzewicz
2.5
2.5

WPPAB Poznań
System Poznań
  44.47 
 14260Krzysztof Krause
Andrzej Proniewicz
4.0
2.0
 WPIOR II Poznań
Dąbrówka Handom Poznań
  44.27 
 143162Beata Golec
Leszek Moszczyński
2.5
7.0

 
LB
KP
GSBS Agenci Gorzów
Bydgoski Klub Brydżowy
  44.18 
 144114Katarzyna Tyszkiewicz
Wojciech Mikusek
2.5
1.0
KJ 
PMLOS Gdańsk
TRÓJKA Gdynia
  44.08 
 14597Tadeusz Żurek
Rafał Borgula
2.5
 
 KPMLKS Solec Kujawski
 
  44.07 
 14677Ireneusz Głowacki
Jacek Iwański
2.5
4.0
 MAGeoexpres Płock  43.96 
 147149Krzysztof Kurkiewicz
Aleksander Kasprzak
4.0
18.0
 PMSDK Tczew  43.89 
 148130Andrzej Grynder
Witold Kaliński
7.0
12.0
 
PMSPÓJNIA Gdańsk  43.68 
 149145Jerzy Rosenthal
Jacek Rosenthal
2.0
2.0
 KPLotnik Bydgoszcz  43.64 
 15081Janusz Kobylarski
Mirosław Małypan
2.0
1.5
 KP
PM
BTG Bydgoszcz
GOKIS Kosakowo
  43.53 
 151110Alina Arndt-Kufel
Jacek Kufel
1.5
2.0

 
WPPAB Poznań  43.22 
 152121Paweł Siwiński
Adam Kozłowski
7.0
12.0
 LBGSBS Kart-EL Gorzów  43.04 
 15326Maciej Gronowski
Jan Kuchta
2.0
4.0
 
PMKS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański  43.02 
 154160Michał Górski
Ryszard Konopka
7.0
12.0
 
PMSPÓJNIA Gdańsk
STB Słupsk
  42.93 
 15547Józef Kamiński
Janusz Kowalówka
7.0
4.0
 
WMPRIM Ełk  42.80 
 156133Janusz Wygowski
Andrzej Czepnik
7.0
4.0
 WPJagiellonka Piła
Kemor Piła
-0.30 42.75 
 15743Ludwik Piotrowski
Andrzej Jabłoński
7.0
1.5

 
ZPMIELEŃSKI KLUB BRYDŻOWY KONTRA Mielno  42.72 
 15820Sławomir Woźniak
Robert Kras
1.5
1.5
 MA
PM
CK Żyrardów
Gdańskie Towarzystwo Brydżowe
  42.66 
 15995Danuta Krupnik
Tomasz Urbański
4.0
2.5

 
LDMasovia Płock  42.59 
 16023Andrzej Rękosiak
Lidia Wilczak
7.0
2.5
 
LBGSBS OSiR 1 Skwierzyna  42.56 
 161161Grzegorz Gralik
Konrad Żurawski
2.5
 
 
KPZnicz Rojewo
UKB Bydgoszcz
  42.23 
 16270Dariusz Bartoś
Aleksander Tomczak
2.0
2.0
 KPTKKF Pelikan Szubin  42.02 
 16351Wiesław Padewski
Andrzej Popinigis
2.5
2.0

ZPPOGOŃ Połczyn Zdrój  41.73 
 164142Adam Tomczak
Bogdan Zieliński
2.5
4.0
 
KPKaziki Bydgoszcz  41.07 
 16532Adam Kozłowski
Janusz Plewa
2.5
7.0
 
KPTelbud Bydgoszcz  38.89 
 16630Krzysztof Lipowski
Radosław Sielczak
1.0
2.0
 ZPMIELEŃSKI KLUB BRYDŻOWY KONTRA-2 Mielno  38.35 
 167176Leszek Szkudlarek
Olga Zabulewicz
4.0
2.5
 
KJ 
PMDARLES SANTERM Gdańsk
Gdańskie Towarzystwo Brydżowe
  38.04 
 16854Hanna Derdowska-Zimpel
Michał Zimpel
 
 
WPPAB Poznań  37.26 
 16937Mariusz Błażyński
Ireneusz Biniecki
  KPTKKF Pelikan Szubin  35.47 
 17055Piotr Kiełczewski
Waldemar Folbrycht
4.0
 
 ZP
SWE
ZUT Szczecin
 
  25.16 

 

Zmieniony ( Niedziela, 27 Czerwiec 2010 22:48 )