• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Eliminacje Finału Wojewódzkiego MPP

Email Drukuj PDF
Informujemy, że Okręgowy Finał Eliminacji Mistrzostw Polski Par odbędzie się 30 marca 2019 r. w Bydgoszczy. Awans do Ogólnopolskiego Półfinału MPP, który w tym roku odbędzie się we Wrocławiu uzyskają w nim 3 pary.  
Okręgowy Finał Eliminacji MPP zostanie poprzedzony turniejami eliminacyjnymi, które odbywać się będą we wszystkich miejscowościach naszego Okręgu, gdzie rozgrywane są jakiekolwiek turnieje par. Są to m.in. następujące turnieje: w Bydgoszczy - HSW Łuczniczka, Bartosz, Lotnik, w Toruniu - Klub Jantar, w Inowrocławiu, w Krobi, w Nakle, Więcborku, Brodnicy, Rypinie, Wąbrzeźnie, Świeciu i we Włocławku a także wszystkie turnieje Grand Prix. Awans do Finału Okręgowego uzyska pierwsze 50% par uczestniczących w każdym z tych turniejów. Turniej eliminacyjny musi być rozegrany na maksy w terminie od 10 lutego do 25 marca br. i musi mieć charakter turnieju otwartego dla wszystkich chętnych.
Warunkiem zaliczenia takiego turnieju jest przesłanie (przez sędziego prowadzącego takie turnieje w danej miejscowości) zbiorczej informacji o zakwalifikowanych parach na adres  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  w nieprzekraczalnym terminie do 28 marca 2019 r.
Jednocześnie przypominamy, że zgodnie z komunikatem Zarządu PZBS prawo startu w finale wojewódzkim bez eliminacji mają pary złożone z zawodników, z których każdy zajmuje miejsce w przedziale 1-200 ogólnopolskiego rankingu PZBS wg notowania IV 2018.
 
Za Wydział Gier K-PZBS - Mariusz Żurek