• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Zaproszenie do współpracy

Email Drukuj PDF

Zaproszenie do współpracy

            Kujawsko-Pomorski  Związek Brydża Sportowego zwraca się z uprzejmą prośbą o podjęcie współpracy w celu kontynuowania  wspólnych działań promujących brydża sportowego w naszym regionie.

W ostatnim okresie brydż sportowy przeżywa intensywny rozwój zarówno w Polsce jak i na świecie, stając się rozrywką intelektualną dla wielu milionów graczy o różnym poziomie zaawansowania. Dotychczas znane były w Polsce powszechnie sukcesy osiągane w brydżu sportowym w zawodach międzynarodowych, w tym licznie zdobywane tytuły Mistrzów Świata i Mistrzów Europy. Dalsza kontynuacja tych sukcesów wymaga utrzymania odpowiedniego poziomu sportowego i nakładów finansowych. Do tej pory nie zostały wykorzystane wszystkie możliwości w zakresie promocji i sponsoringu rozgrywek brydżowych pomimo znaczącego ich spopularyzowania i atrakcyjności.

Brydż jest grą intelektualną, którą można uprawiać bez ograniczeń wiekowych, a obecnie także praktycznie z każdego miejsca i z każdym na świecie. Do takiej popularności brydża w ostatnim okresie przyczynił się rozwój Internetu, a także coraz większa potrzeba różnych środowisk dla tworzenia i rozwijania swoich pasji pozwalających uzyskiwać dodatkową satysfakcję i radość. Bardzo ważnym elementem jest krzewienie gry w brydża wśród młodzieży. Przyczynia się to do wszechstronnego rozwoju intelektualnego, a także może być rozrywką odciągającą od innych negatywnych zachowań: jak używanie narkotyków, czy picie alkoholu, które w dzisiejszej dobie są plagą wśród młodzieży.

Niniejszym listem chcemy zaprosić do współpracy wszystkie środowiska, w których rozwój dodatkowych pasji zorientowanych na przygodę intelektualną może wzbogacić ich funkcjonowanie. W szczególności, biorąc pod uwagę wzrost ogromnego zainteresowania brydżem wśród młodzieży, a także ludzi wolnych zawodów, emerytów, biznesmenów, mamy zamiar rozpropagować brydża szerzej niż dotychczas w naszym środowisku. Chcielibyśmy, by powstały w naszym regionie klasy brydżowe w szkołach, nowe kluby brydżowe, a brydż stanowił uzupełnienie różnego rodzaju kursów i zajęć intelektualnych. Realizacja tego przedsięwzięcia nie jest łatwa ze względu na znaczące ograniczenia finansowe i brak w przeszłości tradycji i nie zawsze dobrej atmosfery sponsorskiej.

Chcemy, żeby zmiany były dokonywane sukcesywnie, dlatego informujemy Państwa, że reakcją na pozytywny odzew tego listu, mogą być korekty w planie działalności KPZBS, które pozwolą zrealizować te zamierzenia.

Pierwsze pozytywne informacje wiążą się z powstaniem programu szkolenia młodzieży z naszego regionu pod hasłem „Brydż trenerem umysłu i charakteru”

Notujemy już spore sukcesy .Młodzież gra w szkołach pod kierunkiem naszych społecznych instruktorów.

W szczególności poszukujemy sympatyków brydża, którzy grając niekiedy w przeszłości w szkole, na studiach, jak i przy innych okazjach zachowali sympatię dla tej intelektualnej rozrywki i chcieliby ją wyrazić deklarując choćby nawet symboliczne kwoty na konto wskazane poniżej. Zwracamy uwagę, że nasza dyscyplina dysponuje do tej pory bardzo ograniczonymi środkami finansowymi i każda, nawet najmniejsza kwota, może przyczynić się do jej rozwoju. Podajemy numer konta, na które można przelewać zadeklarowane środki pieniężne:

           PKO SA 20 1240 6478 1111 0000 4949 4112

Listę sponsorów zamierzamy za ich zgodą publikować na naszej stronie internetowej, w miarę rozwoju możliwości i realizacji naszych planów zamierzamy ich w sposób szczególny uhonorować. Istnieje także możliwość zamieszczenia reklamy Państwa firmy na naszej stronie internetowej, a także plakatów i banerów reklamowych na sali oraz w materiałach największej organizowanej w Bydgoszczy, i jednej z największych w Polsce, imprezy brydżowej –   Turnieju Brydża Sportowego  ŁUCZNICZKA”,  organizowanego corocznie.

Proponujemy również firmom oraz osobom, przyjacielskim dla naszej dyscypliny sportowej, udział w specjalnym programie PARTNERSKIM który by uwzględniał  rabaty dla członków Polskiego Związku Brydża Sportowego w zamian za reklamę na naszych stronach internetowych oraz na naszych imprezach.(wzór umowy sponsorskiej)

Dziękujemy za wszystkie, nawet najmniejsze deklaracje finansowe i przelewy i zapraszamy do wspólnego z nami przeżywania brydżowych emocji.

Za Zarząd KPZBS

Prezes (-)Wiesław Paczkowski                                  Skarbnik(-)  Michał Dolny


Zmieniony ( Piątek, 24 Październik 2014 20:17 )