Turniej finałowy 2017r w HSW Łuczniczka

Czwartek, 11 Styczeń 2018 00:00 Zdzisław Zachwieja
Drukuj

INFORMACJA DOTYCZĄCA TURNIEJU PODSUMOWUJĄCEGO ROK 2017.

TURNIEJ ODBĘDZIE SIĘ 15.01.2018r o godz.17:00 w HSW "ŁUCZNICZKA"

ROZEGRANYCH ZOSTANIE 30 ROZDAŃ CZYLI 15 RUND PO 2 ROZDANIA.UPRAWNIONYCH DO GRY W TYM TURNIEJU JEST 16 ZAWODNIKÓW KTÓRZY W PODSUMOWANIU ROKU 2017 ZAJĘLI PIERWSZE 16 MIEJSC.ZAWODNICY CI DOBIERAJĄ SOBIE PARTNERÓW KTÓRZY ROZEGRALI MINIMUM                          12 TURNIEJÓW W 2017r.JEŚLI SĄ TO ZAWODNICY Z PIERWSZEJ SZESNASTKI PRAWO DO GRY UZYSKUJĄ NASTĘPNI ZAWODNICY Z LISTY PDF 2017r AŻ DO WYPEŁNIENIA WYMAGANEJ ILOŚCI GRAJĄCYCH PAR.

ZGŁOSZENIA PROSZĘ PRZESYŁAĆ NA ADRES Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub telefonicznie na nr 607926601 do dnia 4.01.2018r.

WPISOWE DO TURNIEJU  WYNOSI 15zł i 10zł DLA UPRAWNIONYCH DO ZNIŻEK.ZA TEN TURNIEJ ZOSTANĄ WYPŁACONE NAGRODY DLA 3 NAJLEPSZYCH PAR

W WYSOKOŚCI 50% WPISOWEGO.PO DOLICZENIU PDF Z TEGO TURNIEJU DO KLASYFIKACJI ROCZNEJ NAGRODY OTRZYMA  6 NAJLEPSZYCH ZAWODNIKÓW 2017 ROKU.

PDF w TURNIEJU FINAŁOWYM:

1MIEJSCE -50                           9MIEJSCE -10

2MIEJSCE -35                          10MIEJSCE -8

3MIEJSCE -25                          11MIEJSCE -6

4MIEJSCE -20                          12MIEJSCE -5

5MIEJSCE -18                          13MIEJSCE -4

6MIEJSCE -16                          14MIEJSCE -3

7MIEJSCE -14                         15MIEJSCE -2

8MIEJSCE -12                         16MIEJSCE -1

ZGŁOSZONE PARY :

1.BIELSKI MARIUSZ - KRAKOWIAK MARIUSZ

2.BORUCKI TOMASZ - RYCHLICKI ROBERT 

3.ŻURAWSKI JAROSŁAW - KAMIŃSKI WALDEMAR

4.LIGĘZA KAZIMIERZ - ZIELIŃSKI BOGDAN

5.PROPOROWICZ PIOTR - SZAFRANEK RAFAŁ

6.GOZDEK LESZEK - ROSENTHAL JERZY

7.SZULC JÓZEF - SIELUŻYCKI ANDRZEJ

8.ŻMUDZKA DANUTA - SKONIECZNY MAREK

9.BAŁABUCH MAREK - WASILEWSKI TADEUSZ

10.WITT ZBIGNIEW - JARMUŻEK ANDRZEJ

11.BICZKOWSKI ZENON - DRZEWIECKI ANDRZEJ

12.PALEWICZ JÓZEF - BURY CZESŁAW

13. ŁAŃSKI STANISŁAW - KOWALSKI JERZY 

14. GIERSZEWSKI  HILARY - RUSZKOWSKI WOJCIECH

15. PIENTKA HALINA - BAJERSKA-WASILIUS MAŁGORZATA

16. GOZDEK LUCYNA - ROMANOWSKI MIECZYSŁAW 

Zmieniony ( Poniedziałek, 15 Styczeń 2018 16:27 )