Data | Zawody | Miejsce zawodów | |
3.01.2010r | Turniej Okręgowy o Puchar ”POLON-ALFA” | Bydgoszcz | Grand Prix |
9.01.2010r | Zjazd III Ligi i Ligi Okręgowej | Bydgoszcz ul. Glinki Zespół Szkół nr 26 | |
11.01.2010r | KMP – I termin | | |
17.01.2010r | Turniej Otwarcia im. Marka Kochowicza | Bydgoszcz | Grand Prix |
22.01.2010r | Turniej Nocny Aleksandrów | Aleksandrów | Grand Prix |
24.01.2010r | Mistrzostwa Okręgu w Parach Mixtowych | Bydgoszcz | |
30.01.2010.r | Zjazd III Ligi i Ligi Okręgowej | Bydgoszcz ul. Glinki Zespół Szkół nr 26 | |
6.02.2010r | Zjazd III Ligi i Ligi Okręgowej | Bydgoszcz ul. Glinki Zespół Szkół nr 26 | |
13.02.2010r | Turniej Okręgowy | Chełmża | Grand Prix |
8.02.2010r | KMP – II termin | Bydgoszcz | |
19-21.02.2010r | Miting „Żuławski” | Elbląg | |
27.02.2010r | Mistrzostwa Okręgu Par Seniorów | Bydgoszcz | |
7.03.2010r | Turniej im. Mendyka | Szubin | |
6-7.03.2010r | Puchar Grodu Staszica | Piła | |
8.03.2010.r | KMP – III termin | Bydgoszcz | |
13.03.2010r | Zjazd III Ligi i Ligi Okręgowej | Bydgoszcz ul. Glinki Zespół Szkół nr 26 | |
20.03.2010r | Turniej Okręgowy Par | Sępólno | Grand Prix |
27.03.2010r | Mikroregionalne Mistrzostwa Młodzików | Bydgoszcz | |
27.03.2010r | Turniej Rejonowy | Inowrocław | Grand Prix |
10.04.2010r | Turnieje Okręgowe im. Bogdana Szmuca | Świecie | 2 x Grand Prix |
12.04.2010r | KMP – IV termin | Bydgoszcz | |
17.04.2010r | Zjazd III Ligi i Ligi Okręgowej | Bydgoszcz ul. Glinki Zespół Szkół nr 26 | |
25.04.2010r | Eliminacje do Mistrzostw Polski | Bydgoszcz | Grand Prix |
1-3.05.2010r | Turnieje im. R.Misztala i M. Kińskiego | Chomiąrza Szlachecka | |
11.05.2010r | KMP – V termin | | |
15..05.2010r | Turnieje Okręgowy | Solec Kujawski | 2 x Grand Prix |
30.05.2010r | Turnieje Okręgowe z okazji dnia Chemika | Inowrocław - Mątwy | 2 x Grand Prix |
7.06.2010r | KMP – VI termin | Bydgoszcz | |
3-6.06.2010r | Mistrzostwa Pracowników Wojska Polskiego | Pieczyska | |
3-6.06.2010r | Poznański Miting Brydżowy Mistrzostwa Polski Par Open 2010 | Poznań | |
25.06.2010r | Turniej Zapoznawczy | HSW „Łuczniczka” Bydgoszcz | |
26.06.2010r | OTP „Łuczniczka” imp max | HSW „Łuczniczka” Bydgoszcz | 2 x Grand Prix |
27.06.2010r | Budimex GP „Łuczniczka” | HSW „Łuczniczka” Bydgoszcz | Grand Prix |
2-11.07.2010r | 52 Międzynarodowy Kongres „Sława-2010” | Sława | |
12.07.2010r | KMP – VII termin | | |
15-25.07.2010r | 49. Międzynarodowy Kongres Bałtycki | Sopot | |
9..08.2010r | KMP – VIII termin | | |
6-15.08.2010r | 19. Festiwal „Solidarności” | Słupsk | |
20-29.08.2010.r | 37.Grand Prix Warszawy | Warszawa | |
4-12.09.2010r | 47. Festiwal Brydżowy | Pula - Chorwacja | |
13.09.2010r | KMP – IX termin |
|
|
18.09.2010r | Letnie Turnieje Bydgoskiego Klubu Brydżowego
| Bydgoszcz | 2 x Grand Prix |
25.09.2010r |
| Górzno | |
2.10.2010r | Otwarte Mistrzostwa Polski Papierników | Świecie | 2 x Grand Prix |
9.10.2010r | Turniej z okazji 90-lecia KS "Gwiazda" | Bydgoszcz | Grand Prix |
11.10.2010r | KMP-X termin | Bydgoszcz | |
16.10.2010r | Turniej Okręgowy | Rogowo | Grand Prix |
23.10.2010r | Zjazd III Ligi i Ligi Okręgowej | Bydgoszcz ul. Glinki Zespół Szkół nr 26 | |
! 14.11.2010r ! | Turniej Regionalny „Katarzynka” | Toruń | Grand Prix |
9.11.2010 | KMP – XI termin | | |
10.-14.11.2010r | Zlot graczy Internetowych POLOPEN 2010r | Bydgoszcz | |
20.11.2010r | Zjazd III Ligi i Ligi Okręgowej | Bydgoszcz ul. Glinki Zespół Szkół nr 26 | |
27-28.11.2010r | Memoriał Irka Nowaka | Poznań | |
4.12.2010r | Turniej „Mikołajkowy” | Szubin | Grand Prix |
13.12.2010r | KMP – XII termin | | |
11.12.2010r | Zjazd III Ligi i Ligi Okręgowej | Bydgoszcz ul. Glinki Zespół Szkół nr 26 | |
19.12.2010r | Indywidualne Mistrzostwa Okręgu i Turniej Zakończenia | Hotel BRDA Bydgoszcz | 1 x Grand Prix |