Kalendarz rozgrywek 2018

Piątek, 15 Grudzień 2017 09:08 Wiesław Paczkowski
Drukuj

 

 

 

 

KALENDARZ SPORTOWY ROZGRYWEK BRYDŻOWYCH K-P ZBS NA 2018 ROK



 

Data

Zawody

Miejsce zawodów


6.01.2018

Zjazd III Ligi i Ligi Okręgowej

Bydgoszcz ul. Glinki

Zespół Szkół nr 26


8.01.2018

KMP – I termin



14.01.2018

Turniej Otwarcia im. Marka Kochowicza

Bydgoszcz -wyniki

Grand Prix

15.01.2018

Finał Turniejów Regionalnych

HSW„Łuczniczka”


19.01.2018

Turniej Nocny

Aleksandrów Kuj.

Grand Prix

 20.01.2018

Grand Prix Torunia i Powiatu Toruńskiego 

Toruń ul. Łokietka 3 Międzynarodowe Centrum Spotkań Młodzieży 

 

21.01.2018

Turniej Finałowy Grand Prix Okręgu

Bydgoszcz


27.01.2018

Zjazd III Ligi i Ligi Okręgowej

Bydgoszcz ul .Glinki

Zespół Szkół nr 26


2-4.02.2018

Karnawałowy Meeting Brydżowy

Gołaszewo pod

Włocławkiem.

Grand Prix

IMP-y

  11.02.2018

 Grand Prix Torunia i Powiatu Toruńskiego 

 Toruń ul. Łokietka 3 Międzynarodowe Centrum Spotkań Młodzieży 

 

12.02.2018

KMP – II termin



16-18.02.2018

Mityng Brydżowy Wąbrzeźno

Wąbrzeźno

GPPP-GPPT

16.02.2018

I Kongresowy Turniej Par

Wąbrzeźno

Grand Prix

18.02.2018

BUDIMEX GPP Par

Wąbrzeźno

Grand Prix

24.02.2018

Zjazd III Ligi i Ligi Okręgowej

Bydgoszcz ul. Glinki

Zespół Szkół nr 26


25.02.2018

Memoriał im. Henryka Dery

Szubin

Grand Prix

IMP-y

3-4.03.2018

Mityng Żuławski

Elbląg


2-11.03.2018

Wczasy narciarsko-brydżowe

Duszniki Zdrój


4.03.2018

Grand Prix Torunia i Powiatu Toruńskiego

Toruń ARENA

ul. Bema 73-89

 

10.03.2018

Memoriał

Marka Nowakowskiego

Brodnica

Grand Prix

12.03.2018

KMP III termin



18.03.2018

Turniej Brydżowy im. Kazimierza i Mariusza Mendyk

Szubin

Grand Prix

IMP-y

16-18.03.2018

Kursokonferencja Sędziowska

Starachowic


12.04.2018

Walne Nadzwyczajne Zebranie Delegatów

Bydgoszcz

Hotel Brda godz. 17,00

24.03.2018

Zjazd III Ligi i Ligi Okręgowej

Bydgoszcz ul. Glinki ZSz. nr 26

Toruń Arena ul. Bema


1-2.04 2018

Wielkanoc



06.04 - 08.04 2018

Mityng Łódzki, OTP**

Łódź


7.04.2018

Zjazd III Ligi i Lii Okręgowej

Bydgoszcz ul. Glinki

Zespół Szkół nr 26


8.04.2018

Turnieje im. Zdzisława Strzemkowskiego i Grzegorza Balcerowicza

Świecie

Grand Prix

Grand Prix IMP-y

9.04.2018

KMP – IV termin

 

 

  15.04.2018

Finał Eliminacji Okręgowych do Mistrzostw Polski

Bydgoszcz

 

  21.04.2018

Grand Prix Torunia i Powiatu Toruńskiego

 Toruń ARENA

ul. Bema 73-89

 

22.04.2018

Mistrzostwa Okręgu Par Mixtowych

Bydgoszcz

Grand Prix

26.04 – 03.05.2018

Mistrzostwa Majówka

Warszawa


28.04.2018

Turnieje im. R. Misztala

i M. Kińskiego

Bydgoszcz

Grand Prix

29.04.2018

Turniej Wiosenny

Szubin


3-06.05.2018

50 Zlot Przyjaciół Brydża POLOPEN

Bydgoszcz

Grand Prix impy

12-13.05.2018

Zjazd III Ligi i Lii Okręgowej

Bydgoszcz ul. Glinki

Zespół Szkół nr 26


14.05.2018

KMP – V termin



19.05.2018

Grand Prix Torunia i Powiatu Toruńskiego

  Toruń ARENA

ul. Bema 73-89

 

26.05.2018

Turniej Regionalny

Solec Kujawski


Grand Prix

31.05-3.06.2018

58 Poznański Mityng Brydżowy

Poznań


10.06.2018

Memoriał Pawłowskiego

Toruń

Grand Prix

IMP-y

11.06.2018

KMP – VI termin



16.06.2018

Turniej o Mistrzostwo Inowrocławia

Inowrocław

Grand Prix

 23.06.2018

 

 Grand Prix Torunia i Powiatu Toruńskiego

 

  Toruń ARENA

ul. Bema 73-89

 

30.06.2018

Letnie Turnieje Wczasowe

Górzno

Grand Prix

9.07.2018

KMP – VII termin



29.06-08.07.2018

61 Kongres Brydżowy

Sława


20.07.2018

Turniej Nocny


IMP-y

28.07.2018

Turniej OTT** w ramach 55. Mityngu Łuczniczka

Bydgoszcz


29.07.2018

55. Mityng Łuczniczka OTP***

Bydgoszcz


3-5.08.2018

Weekend Brydżowy w Julii

Samociążek

Grand Prix

IMP-y

04-11.08.2018

58 Międzynarodowy Kongres Bałtycki

Sopot


5.08.2018

OTP* Zakola Drwęcy

Krobia

Grand Prix

10.08.2018

KMP – VIII termin



12.08.2018

Letni Turniej

Szubin


18.08.2018

Letni Turniej im.(MM)

Janusza Plewy

Bydgoszcz

Grand Prix


24-2.09.2018

46Grand Prix Warszawy

Warszawa


8-15.09.2018

57. Festiwal Brydżowy

Pula - Chorwacja


10.09.2018

KMP-IX termin



 08.09.2018

    Grand Prix Torunia i Powiatu Toruńskiego

  Toruń ARENA

ul. Bema 73-89

 

22.09.2018

Otwarte Mistrzostwa Okręgu Teamów

Bydgoszcz


6.10.2018

Turniej im. B Szmuca

Świecie

Grand Prix


Turniej o Puchar Prezesa

K.S „Gwiazda”

Bydgoszcz

Grand Prix

8.10.2018

KMP – X termin



13.10.2018

Zjazd III Ligi i Ligi Okręgowe

Bydgoszcz ul. Glinki

Zespół Szkół nr 26


20.10.2018

Memoriał Brydżowy

Rogowo

Grand Prix

 27.10.2018

  Grand Prix Torunia i Powiatu Toruńskiego

   Toruń ARENA

ul. Bema 73-89

 

9.11.2018

KMP – XI termin



11.11.2018

Turniej z okazji Święta Niepodległości

Bydgoszcz

Grand Prix

17.11.2018

Zjazd III Ligi i Ligi Okręgowe

Bydgoszcz ul. Glinki

Zespół Szkół nr 26


18.11.2018

Jesienne Turnieje

Szubin


25.11.2018

Turniej Regionalny „Katarzynka”

Toruń

Grand Prix

 01.12.2018

  Grand Prix Torunia i Powiatu Toruńskiego

 Toruń ARENA

ul. Bema 73-89

 

2.12.2018

Turniej

Świecie nad Osą

Grand Prix IMP-y

8.12.2018

Turniej „Mikołajkowy”

Szubin

Grand Prix

10.12.2018

KMP – XII termin



16.12.2018

Zakończenie Sezonu

Indywidualne Mistrzostwa Okręgu

Mistrzostwa Okręgu Par

Bydgoszcz

Grand Prix

Grand Prix

25.12 - 26.12

Boże Narodzenie



???

"ŁUCZNICZKA"

Bydgoszcz

W trakcie ustalania rangi i terminu

 


 

Zmieniony ( Środa, 18 Kwiecień 2018 10:40 )