Data | Nazwa turnieju | Miejsce | Rodzaj |
|
Styczeń | ||||
7 | Memoriał Marka Kochowicza | Bydgoszcz | GP max |
|
14-15 | I i II liga 2022/23 - 3. zjazd |
|
|
|
14 | 2. Zjazd III Ligi KPZBS 2022/23 | Bydgoszcz, Krobia |
|
|
14 | 2. Zjazd Ligi Okręgowej KPZBS 2022/23 | Krobia, Bydgoszcz |
|
|
21 | Kujawsko-Pomorskie na Brydża | Krobia | max |
|
27 | Turniej Nocny | Aleksandrów Kuj. | GP max |
|
29 | Finał GP KPZBS | Bydgoszcz | max |
|
Luty | ||||
4 | Memoriał Andrzeja Kłopotka | Tleń | GP max |
|
10-12 | I i II liga 2022/23 - 4. zjazd (play-off) |
|
|
|
11 | 3. Zjazd III Ligi KPZBS 2022/23 | Bydgoszcz, Krobia |
|
|
11 | 3. Zjazd Ligi Okręgowej KPZBS 2022/23 | Krobia, Bydgoszcz |
|
|
18 | Kujawsko-Pomorskie na Brydża | Młyniec II | max |
|
19 | OTP** o Puchar Prezydenta Płocka | Płock |
|
|
25 | Otwarte Mistrzostwa Par Województwa Kujawsko-Pomorskiego | Lubicz | GPmax** |
|
Marzec | ||||
2-5 | 25. Mityng Żuławski | Ostróda |
|
|
11 | 4. Zjazd III Ligi KPZBS 2022/23 | Bydgoszcz |
|
|
11 | 4. Zjazd Ligi Okręgowej KPZBS 2022/23 | Krobia, Bydgoszcz |
|
|
12 | Memoriał Mendyków | Szubin | GP IMPy |
|
18 | Kujawsko-Pomorskie na Brydża | Młyniec II | max |
|
19 | Memoriał H. Dery | Szubin | GP IMPy |
|
25 | Memoriał Bogdana Szmuca | Świecie | GP max |
|
Kwiecień | ||||
1 | 5. Zjazd III Ligi KPZBS 2022/23 | Bydgoszcz |
|
|
1 | 5. Zjazd Ligi Okręgowej KPZBS 2022/23 | Krobia, Bydgoszcz |
|
|
14-16 | 59. Mityng Łuczniczka | Bydgoszcz |
|
|
22 | Kujawsko-Pomorskie na Brydża | Krobia | max |
|
|
|
|
|
|
28-30 | 63. Poznański Mityng Brydżowy | Poznań |
|
|
Maj | ||||
1-3 | 63. Poznański Mityng Brydżowy | Poznań |
|
|
7 | Turniej Gryfa Kociewskiego | Warlubie | GPmax** |
|
13 | 6. Zjazd III Ligi KPZBS 2022/23 | Krobia |
|
|
13 | 6. Zjazd Ligi Okręgowej KPZBS 2022/23 | Krobia |
|
|
20 | Kujawsko-Pomorskie na Brydża | Krobia | max |
|
26-28 | I i II liga - play-off i baraże (5. zjazd) |
|
|
|
|
|
|
|
|
Czerwiec | ||||
3 | VII Memoriał Henryka Pawłowskiego | Toruń | Pro-Am |
|
|
|
|
|
|
17 | Kujawsko-Pomorskie na Brydża | Krobia | max |
|
18 | Turniej Wiosenny | Szubin | GP IMPy |
|
24 | Turniej o puchar Burmistrza Solca Kujawskiego | Solec Kujawski | GPmax** |
|
|
|
|
|
|
Lipiec | ||||
1 | Turniej Pamięci Gen. Władysława Sikorskiego | Inowrocław | GPmax** |
|
8 | Ebara Cup | Grudziądz | GPmax** |
|
|
|
|
|
|
22 | Zakola Drwęcy | Lubicz | GP IMP** |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sierpień | ||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 | Memoriał A. Klawitera | Szubin | GP IMP |
|
18-20 | Weekend brydżowy nad Zalewem Koronowskim | DW Kręgiel |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wrzesień | ||||
2 | Memoriał Zdzisława Strzemkowskiego | Świecie | GP max |
|
9 | VI Memoriał Kazimierza Karwowskiego | Toruń | GP IMP** |
|
16 | Otwarte Mistrzostwa Teamów Województwa Kujawsko-Pomorskiego | Bydgoszcz |
|
|
|
|
|
|
|
23 | Kujawsko-Pomorskie na Brydża | Krobia | max |
|
|
|
|
|
|
Październik | ||||
7-8 | I i II liga 2023/24 - 1. zjazd |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| | |
|
|
|
|
|
|
21 | Kujawsko-Pomorskie na Brydża | Krobia | max |
|
|
|
|
|
|
Listopad | ||||
4 | Kujawsko-Pomorskie na Brydża | Krobia | max |
|
5 | Turniej Jesienny | Szubin | GP IMPy |
|
11 | Turniej o Podkowę Kasztanki Marszałka | Krobia, Bydgoszcz | max |
|
18-19 | I i II liga 2023/24 - 2. zjazd |
|
|
|
25 | 41. Katarzynka im. Tadeusza Szwenkla | Toruń | GP max |
|
|
|
|
|
|
Grudzień | ||||
2 | Kujawsko-Pomorskie na Brydża | Krobia | max |
|
9 | I turniej par małżeńskich | Bydgoszcz | max |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 | OTI** Indywidualne Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego | Bydgoszcz | GP max |
|
30 | OTP* Turniej Zakończenia Sezonu | Bydgoszcz | GP max |
|