Kujawsko-Pomorskie na Brydża | ||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | ||||||||
m-ce | nr | wk | okr | klub | wynik % | PKL | ||
1 | 36 | Julian Jurski Roch Rupniewski | 11.0 11.0 | KP | LAMBDA II Toruń JANTAR Toruń | 66.42 | 18 | |
2 | 23 | Witold Posadzy Bogusz Nalazek | 3.0 7.0 | KP | KJ Plast Bydgoszcz | 60.84 | 16 | |
3 | 40 | Teresa Arcimowicz Andrzej Arcimowicz | | 59.97 | 13 | |||
4 | 37 | Waldemar Zieliński Robert Mrukowski | 5.0 7.0 | KP | TKB PAAK CHEMIK Bydgoszcz | 58.45 | 11 | |
5 | 30 | Cezary Bołądź Andrzej Wilemski | 9.0 7.0 | KP | JANTAR Toruń | 58.42 | 9 | |
6 | 22 | Jarosław Wojnowski Sylwia Szczepańska | 2.5 1.5 | KP | OMEGA Brodnica MOSiR Rypin | 57.53 | 6 | |
7 | 35 | Piotr Mizak Tomasz Jaworski | 2.0 2.5 | KP | SPLINTER Toruń CENTRUM PLANOWANIA PRZYGÓD | 55.45 | 4 | |
8 | 27 | Tomasz Woźniak Jerzy Masłoń | 7.0 13.0 | KP | JANTAR Toruń | 54.41 | 4 | |
9 | 16 | Ewa Kita Przemysław Kita | 3.0 3.0 | KP | GEOCHEMIA Toruń | 53.85 | 3 | |
10 | 17 | Eugeniusz Seichter Adam Seichter | 12.0 3.0 | KP | PIL-BUILDING BRYDŻ Bydgoszcz | 53.62 | 3 | |
11 | 15 | Marek Nicewicz Henryk Komodziński | 2.0 2.0 | KP | KS Krobia | 53.41 | 2 | |
12 | 28 | Kazimierz Jankowski Janusz Gorczyński | 3.0 2.5 | KP | CENTRUM PLANOWANIA PRZYGÓD | 52.86 | 2 | |
13 | 32 | Mariusz Daszkowski Mieczysław Mądzielewski | 3.0 3.0 | KP | 51.94 | 2 | ||
14 | 11 | Andrzej Jarmużek Zdzisław Zachwieja | 4.0 4.0 | KP | KJ Plast Bydgoszcz | 50.60 | 1 | |
15 | 20 | Renata Klonowska Marta Nowacka | | 48.52 | 1 | |||
16 | 14 | Leszek Kawski Leszek Hejne | 9.0 7.0 | KP | OMEGA Brodnica Singleton KPZBS | 47.55 | 1 | |
17 | 29 | Robert Kamiński Zbigniew Ehlert | 5.0 5.0 | KP | LAMBDA Toruń | 47.53 | 1 | |
18 | 39 | Mirosław Skarbek Michał Krzemiński | 3.0 1.5 | KP | BIN II Aleksandrów Kujawski | 46.78 | 1 | |
19 | 24 | Robert Kadukowski Jerzy Kadukowski | 3.0 4.0 | KP | 46.75 | 1 | ||
20 | 26 | Jacek Kostrzewski Krzysztof Bonowicz | 2.5 2.5 | KP | LAMBDA II Toruń | 46.48 | 1 | |
21 | 21 | Marek Wyżlic Andrzej Łoziński | 2.5 2.5 | KP | SPLINTER Toruń | 46.34 | 1 | |
22 | 18 | Alicja Krzemińska Paweł Krzemiński | 4.0 5.0 | KP | BIN Aleksandrów Kujawski | 45.47 | 1 | |
23 | 19 | Janusz Chojnowski Mirosław Jackiewicz | 2.0 2.0 | KP | KS Krobia | 45.07 | 1 | |
24 | 25 | Ewa Ziółkowska Kazimierz Wierzbowski | 2.0 2.5 | KP | IMPAS Toruń LAMBDA II Toruń | 44.12 | 1 | |
25 | 38 | Andrzej Kita Leszek Kita | 2.0 3.0 | KP | GEOCHEMIA Toruń | 43.56 | 1 | |
26 | 31 | Krzysztof Kacprowicz Ludwik Jurzysta | 1.5 | KP | IMPAS Toruń | 42.89 | 1 | |
27 | 12 | Wanda Nowicka Marzena Pancewicz | 1.5 1.5 | KP | IMPAS Toruń | 42.31 | 1 | |
28 | 33 | Wacław Humienny Zygmunt Bartoszewski | | 40.44 | 1 | |||
29 | 34 | Krzysztof Kochanowski Joanna Kochanowska | 0.5 0.5 | KP | IMPAS Toruń | 40.13 | 1 | |
30 | 13 | Jan Siwczyński Andrzej Ciechacki | 3.0 2.5 | KP | NEPTYKI Toruń | 38.28 | 1 |
Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2022-12-03 o 15:58:40