VII Memoriał Henryka Pawłowskiego | ||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | ||||||||
m-ce | nr | wk | okr | klub | wynik % | PKL | ||
1 | 20 | Krystian Żuchowski Grzegorz Rojewski | 13.0 | KP | ABSOLWENT Toruń TENISPOINT CHEMIK Bydgoszcz | 61.56 | 13 | |
2 | 27 | Andrzej Płusa Jacek Kostrzewski | 1.0 3.0 | KP | LAMBDA II Toruń | 59.04 | 12 | |
3 | 46 | Jerzy Machura Gerard Bełkowski | 1.0 1.0 | KP | 57.84 | 10 | ||
4 | 11 | Krzysztof Dzierżak Tomasz Lewandowski | 3.0 | KP | CENTRUM PLANOWANIA PRZYGÓD | 55.46 | 9 | |
5 | 49 | Janusz Gorczyński Anna Kazimierska | 2.5 | KP PM | CENTRUM PLANOWANIA PRZYGÓD Król Kier Gdańsk | 55.29 | 8 | |
6 | 29 | Filip Barnigiel Mariusz Żurek | 1.5 4.0 | KP | MLKS Solec Kujawski | 55.04 | 6 | |
7 | 12 | Anna Kędzior Robert Mrukowski | 7.0 | KP | TKB PAAK CHEMIK Bydgoszcz | 54.97 | 5 | |
8 | 26 | Piotr Pawełkiewicz Michał Dolny | 3.0 | KP | DOL-BY Bydgoszcz | 54.62 | 4 | |
9 | 38 | Jarosław Wojnowski Sylwia Szczepańska | 2.5 1.5 | KP | OMEGA Brodnica MOSiR Rypin | 54.21 | 3 | |
10 | 15 | Zdzisław Zachwieja Zofia Zachwieja | 4.0 1.5 | KP | KJ Plast Bydgoszcz | 54.09 | 3 | |
11 | 39 | Edward Guziołek Krzysztof Stodólny | 2.0 1.5 | KP | POGOŃ Mogilno | 54.02 | 2 | |
12 | 13 | Adam Błachnio Robert Grabowski | 15.0 | KP | LKS KASZTELAN KONKRET Chełmno | 53.89 | 2 | |
13 | 47 | Cezary Bołądź Jacek Kozłowski | 9.0 0.5 | KP | JANTAR Toruń NEPTYKI Toruń | 53.71 | 2 | |
14 | 50 | Włodzimierz Maćkowski Bogdan Podgajny | 3.0 1.0 | KP | SP 60 Bydgoszcz TKKF Zjednoczeni Bydgoszcz | 53.33 | 2 | |
15 | 32 | Tomasz Jaworski Rafał Bald | 2.5 1.5 | KP | CENTRUM PLANOWANIA PRZYGÓD | 53.20 | 2 | |
16 | 30 | Klaudia Wińska Zbigniew Wiński | | KP | 53.16 | 1 | ||
17 | 14 | Jan Siwczyński Janusz Pietrzykowski | 3.0 1.0 | KP | NEPTYKI Toruń | 53.00 | 1 | |
18 | 23 | Adam Seichter Agata Gaweł | 4.0 0.5 | KP PM | PIL-BUILDING BRYDŻ Bydgoszcz ACTIVA PRIMUS Juszkowo | 52.56 | 1 | |
19 | 41 | Wiesław Pytliński Andrzej Dróbka | 2.5 | KP | BLOTKA Świecie | 51.67 | 1 | |
20 | 34 | Marek Uleniecki Andrzej Glonek | 2.0 0.5 | WM KP | IMPAS Toruń | 51.07 | 1 | |
21 | 43 | Bogumił Kupczyk Zbigniew Szczepański | 5.0 | KP | UKS Gol Brodnica | 50.47 | 1 | |
22 | 48 | Wiesław Paczkowski Michał Sawka | 7.0 | KP | TKB PAAK CHEMIK Bydgoszcz | 50.37 | 1 | |
23 | 44 | Andrzej Jarmużek Cecylia Sarbinowska | 4.0 | KP | KJ Plast Bydgoszcz | 50.36 | 1 | |
24 | 33 | Alina Wrzecionkowska Zenon Gajkowski | 1.0 | KP | Singleton KPZBS | 49.98 | 1 | |
25 | 22 | Marian Piasecki Alicja Usowicz | 2.5 1.0 | KP | GEOCHEMIA Toruń ABSOLWENT Toruń | 49.34 | 1 | |
26 | 36 | Mirosław Derwojed Andrzej Mateja | 3.0 | KP | SPLINTER Toruń | 48.62 | 1 | |
27 | 28 | Marta Nowacka Piotr Mizak | 2.0 | KP | SPLINTER Toruń | 48.43 | 1 | |
28 | 42 | Mariusz Daszkowski Jacek Krupa | 3.0 | KP | Singleton KPZBS | 47.03 | 1 | |
29 | 37 | Jadwiga Szrama Lucyna Karnowska | | KP | ABSOLWENT Toruń | 46.76 | 1 | |
30 | 21 | Józef Kaźmierczak Michał Krzemiński | 5.0 1.5 | KP | BIN II Aleksandrów Kujawski | 46.56 | 1 | |
31 | 16 | Remigiusz Gaweł Andrzej Kita | 0.5 2.0 | PM KP | ACTIVA PRIMUS Juszkowo GEOCHEMIA Toruń | 46.12 | 1 | |
32 | 40 | Marek Wyżlic Joanna Kochanowska | 2.5 1.0 | KP | SPLINTER Toruń IMPAS Toruń | 45.58 | 1 | |
33 | 31 | Anna Wińska Oskar Szwed | | KP | 44.20 | 1 | ||
34 | 24 | Sabina Klawikowska-Milczewska Anna Zajc | | PM | Królowe Kier | 42.27 | 1 | |
35 | 17 | Andrzej Wilemski Wojciech Boberek | 7.0 | KP | JANTAR Toruń | 40.48 | 1 | |
36 | 25 | Bartłomiej Kamelski Ignacy Ogrodnik | 7.0 | KP | TKB PAAK CHEMIK Bydgoszcz | 33.96 | 1 | |
37 | 19 | Grzegorz Gronowski Dariusz Góralski | 3.0 | KP | 28.13 | 1 |
Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2023-06-03 o 15:28:54