szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | ||||||||
m-ce | nr | wk | okr | klub | wynik % | PKL | ||
1 | 18 | Krzysztof Bielicki Bogumił Kupczyk | 3.0 4.0 | KP | Omega Brodnica | 62.15 | 25 | |
2 | 34 | Lech Łaniewski Leszek Falkowski | 13.0 12.0 | KP | Chemik Bydgoszcz | 59.83 | 22 | |
3 | 42 | Stefan Kaźmierczak Józef Kaźmierczak | 3.0 5.0 | KP | BIN Aleksandrów Kujawski | 59.58 | 19 | |
4 | 13 | Zbigniew Nowakowski Bernard Cellmer | 1.0 2.5 | KP | 57.94 | 16 | ||
5 | 41 | Leszek Kawski Aleksander Czarnecki | 7.0 1.5 | KP | PAAK Hurtownia Sportowa Bydgoszcz | 57.62 | 13 | |
6 | 38 | Grzegorz Rojewski Roman Wachowiak | 12.0 18.0 | KP | Chemik Bydgoszcz | 57.38 | 10 | |
7 | 16 | Michał Lewiński Leszek Hejne | 12.0 5.0 | LB KP | Kart-El Gorzów Polgra Bydgoszcz | 57.19 | 7 | |
8 | 33 | Zbigniew Rychlik Piotr Iwanus | 4.0 5.0 | KP | MOSiR Rypin | 56.79 | 5 | |
9 | 31 | Julian Jurski Robert Kamiński | 11.0 3.0 | KP | Lambda Toruń | 56.17 | 5 | |
10 | 29 | Zbigniew Ehlert Marek Nazarewicz | 5.0 4.0 | KP | Lambda Toruń | 54.76 | 4 | |
11 | 32 | Rafał Maszenda Bolesław Krzewski | 2.5 9.0 | MA | BATMIX AZS UW Warszawa MASOVIA Płock | 53.67 | 4 | |
12 | 17 | Maciej Miodyński Cezary Miodyński | | KP | Brodnica | 51.97 | 3 | |
13 | 11 | Marian Śliwiński Witold Świdziński | 3.0 | KP | Omega Brodnica | 51.78 | 3 | |
14 | 19 | Tadeusz Wiśniewski Zbigniew Szczechowicz | 3.0 2.0 | MA | WKRA Żuromin II | 51.22 | 2 | |
15 | 20 | Jan Nawrocki Jerzy Kowalski | 7.0 13.0 | KP | Polgra Bydgoszcz | 50.72 | 2 | |
16 | 27 | Małgorzata Lipka Leszek Lipka | 1.0 7.0 | KP | Omega Brodnica | 50.43 | 1 | |
17 | 39 | Józef Molczyński Jerzy Utnicki | 2.0 1.0 | KP | 50.29 | 1 | ||
18 | 25 | Bogdan Manelski Danuta Iwanus | 1.5 2.0 | KP | 49.86 | |||
19 | 21 | Andrzej Grela Robert Mrukowski | 9.0 4.0 | KP | PAAK Hurtownia Sportowa Bydgoszcz Forta Rogowo | 48.29 | ||
20 | 37 | Mariusz Grabowski Wiesław Paczkowski | 7.0 5.0 | KP | BIN Aleksandrów Kujawski PAAK Hurtownia Sportowa Bydgoszcz | 47.79 | ||
21 | 23 | Józef Matuszewski Stanisław Dankowski | 4.0 5.0 | KP | Znicz Rojewo | 47.41 | ||
22 | 35 | Józef Marchlewicz Paweł Jankiewicz | | KP | Górzno | 46.46 | ||
23 | 28 | Anna Leśniewska Andrzej Rywocki | 2.5 2.5 | KP | MOSiR Rypin | 46.39 | ||
24 | 36 | Paweł Łęcki Przemysław Kacprzak | 3.0 3.0 | KP | Makoma Włocławek | 46.13 | ||
25 | 26 | Mirosław Derwojed Krzysztof Bonowicz | | KP | Splinter Toruń | 45.63 | ||
26 | 24 | Wiesław Gorczewski Kazimierz Namysł | 2.0 3.0 | KP | Brodnica Omega Brodnica | 45.12 | ||
27 | 22 | Mirosław Witkowski Zbigniew Leśniewski | | KP | Rypin | 44.90 | ||
28 | 14 | Piotr Lisicki Piotr Nadolski | | KP | 42.89 | |||
29 | 30 | Marek Wyżlic Jan Siwczyński | 0.5 1.0 | KP | Splinter Toruń | 42.71 | ||
30 | 12 | Marcin Piotrowski Albin Borkowski | 5.0 5.0 | KP | MOSiR Rypin | 42.61 | ||
31 | 43 | Bogusz Nalazek Eugeniusz Seichter | 7.0 11.0 | KP | Forta Rogowo Lambda Toruń | 42.04 | ||
32 | 15 | Elżbieta Kupczyk Piotr Budziński | 1.0 | KP | 41.62 | |||
33 | 40 | Adam Tomczak Bogdan Zieliński | 3.0 5.0 | KP | Kaziki Bydgoszcz DOL-BY Bydgoszcz | 41.00 |
Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2015-06-28 o 16:47:22